На Рівненщині продовжуються заходи другої хвилі четвертої черги часткової мобілізації

Протягом двох днів у одній із військових частин Рівненського гарнізону прибуло більше тисячі військовослужбовців призваних по мобілізації, з західних та центральних областей України. Відповідно до графіків переміщень з районних та міських військових комісаріатів оперативного командування «Північ» старші команд з підлеглими прибули на пункт прийому особового складу, де бійцям згідно норм забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України видали у повному обсязі одяг, взуття, білизну, протигази та рештою військового майна.

Важливою складовою прийому особового складу є роз’яснювальна робота та надання відповідей кожному військовослужбовцю щодо його прав та обов’язків у новому статусі. Про це повідомляє прес-центр оперативного командування «Північ»

Як зазначив старший одної з команд мобілізованих цивільні речі та одяг, в яких мобілізовані приїхали до військової частини через військові комісаріати надсилається персонально кожному за місцем прописки додому.

- Також військовослужбовцям видаються дві банківські картки одного рахунку для нараховування грошового забезпечення. Першу він використовує сам, а іншу може передати рідним та близьким для утримання своєї сім'ї, - зауважив офіцер.

Кінцевим місцем призначення мобілізованих став Рівненський полігон. Саме тут вже з понеділка у складі навчальних підрозділів вони опановуватимуть теорію та практику ведення бойових дій.

Для проведення заходів бойового злагодження на базі Рівненського загальновійськового полігону завершується підготовка навчально-матеріальної бази 14 окремої механізованої бригади. З метою подальшої підготовки особового складу до виконання бойових завдань сюди з Волині вже прибуло більше двох тисяч бійців.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.