Костопіль попрощався із загиблим Героєм Романом Пиясюком.ФОТО

Сьогодні у Костополі на майдані Т. Г. Шевченка відбулася прощальна церемонія із Романом Пиясюком, який 10 березня підірвався на розтяжці під час виконання обов’язків військової служби у зоні АТО. Декілька сотень костопільчан прийшли у центр міста, аби віддати шану Пиясюку Роману та щирі співчуття його близьким.

Гордість для батьків, герой для земляків і відважний бойовий товариш для побратимів – саме таким назавжди запам’ятають Романа. Про це пише сайт kostopilnews.com.

Нагадаємо, 

Роман Пиясюк, 1975 року народження, був мобілізований у вересні 2014 року у команду В1688 військової частини А1815 смт. Гончарівське Чернігівського району Чернігівської області в добровільному порядку.

Народився і проживав Герой у м. Костополі, навчався у Костопільській загальноосвітній школі № 3, згодом продовжував навчання у Камінь-Каширському ПТУ на Волині, де здобув професію столяра. У практичному житті був висококласним водієм-далекобійником, працював у приватних підприємців області (перевозив вантажі в межах України).

У Романа залишилося двоє дітей, донька Анастасія 1994 р.н. та син Назар 2005 р.н. Гордість для батьків, герой для земляків і відважний бойовий товариш для побратимів – саме таким назавжди запам’ятають Романа.

Поховають справжнього патріота 15 березня на його Батьківщині, у селі Пісків Костопільського району.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.