Громада із Рівнещини наполягає на звільненні міліціонера-порушника

Нещодавно Здолбунівська сотня самоборони разом із колегами з Шепетівки, Славути, Нетішина та іншими небайдужими людьми здійснила візит до МРЕВ УДАІ м. Шепетівка. Вимога самооборонівців була одна – звільнення з посади в. о. начальника Анатолія Літвінчука. Причиною такого вчинку стало невиконання обіцянки пана Літвінчука звільнитися за власним бажанням з посади.

Нагадаємо, Анатолій Літвінчук став одним із учасників аварії, що сталася 14 лютого цього року поблизу Славути. Його бус не розминувся із авто здолбунівчанина, яке направлялось до Шепетівки. Так як пан Літвінчук був за кермом у нетверезому стані і став винуватцем автопригоди, то зобов’язався виплатити постраждалому та його дружині грошову виплату, а також написати заяву про звільнення.

Як зазначає zdolbunivcity.net в той час, як перший пункт був сумлінно виконаний, другий, очевидно, навіть не розглядався міліціонером серйозно. Звісно, така поведінка обурила громадських активістів. У ході зустрічі Анатолій Літвінчук все ж написав заяву про звільнення. Обіцяв найближчим часом занести її до вищестоящого керівництва.

Для того, щоб закріпити маленьку перемогу самооборонівці навідались також і до міліції м. Славута. Та детальної інформації отримати не змогли – слідство не розголошують. Відповідь на головне питання про те, хто все ж таки був за кермом – Анатолій Літвінчук чи хтось інший, міліціонери дати не змогли. Хоч винного у аварії все ж пообіцяли покарати. А в прокуратурі м.Славута запевнили, що про справу вони знають і тримають її під контролем.

Зазначимо, що на даний момент Анатолій Літвінчук своєї вини не визнає, заперечуючи той факт, що саме він був за кермом та ще й у нетверезому стані. Громада сподівається, що ця справа матиме позитивне закінчення і справжній винуватець ДТП буде покараний.

Ключові слова: 

Коментарі

аууу!!заднєпрводний рєхформатор-гімноміс і вбивця авакян-ти де????

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.