Рівненських волонтерів через допомогу армії змусять заплатити величезний податок

В Україні набрав чиності закон, яким усе, що зберуть волонтери, обкладують податком у 20%. Доброчинці обурені – кажуть, домагатимуться, аби закон скасовали. Про це йдеться в сюжеті телеканалу СТБ.

Як відреагують на таке нововведення рівненські волонтери наразі не відомо. Як і не зрозуміло чи будуть вони платити податки з тих мільйонів гривень, на які благодійний з усієї області закупляли амініцію для військових. 

 

Парламентарії проголосували за урядовий законопроект № 2213, що вносить деякі зміни в Податковий кодекс України, що стосуються волонтерської допомоги вимушеним переселенцям.

Так, передбачається, що сума благодійної допомоги, виплаченої благодійними організаціями, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, на користь фізосіб, які проживають або проживали на території населених пунктів, де проводиться або проводилася АТО, а також вимушених переселенців, не включається до загального місячного або річного оподатковуваного доходу платника податку.

Таким чином, законопроект закріплює положення, згідно з якими Кабмін буде в «ручному режимі» визначати перелік волонтерських організацій, звільнених від оподаткування.

При цьому, аж до голосування документ не анонсували перед громадськістю. У той же час, серед волонтерських організацій його положення вже викликали хвилю обурень.

Представники громадськості, з якою проект на обговорювали, звернулися до Президента України з проханням ветувати закон. Тим не менш, Петро Порошенко його вже підписав.

Ключові слова: 

Коментарі

Люди, не поширюйте пургу від телеканалу Пінчука.
Не полінуйтеся відкрити сайт zakon.rada.gov.ua і почитати першоджерела у відкритому доступі.
Це відео про "я видала пару трусів, а я маю заплатити податок" - суцільна брехня і маніпуляція.

Ну нехай поткнуться до нас ці митарі і спробують права качати.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.