Віче у Рівному: недовіра Кириллову і розповіді про спалених немовлят

Про сьогоднішнє недільне віче повідомляли всі рівненські ЗМІ. Особливо на нього запрошували голову Рівненської обласної ради Михайла Кириллова. Для того, аби він прозвітутвав перед громадою про свою роботу протягом року після його обрання. Щоправда, дехто вважає, що віче стало результатом розколу в таборі колишніх соратників голови облради.

На своїй сторіці у "Фейсбук" Михайло Кириллов повідомив, що не прийде на віче. Та звинуватив його організаторів і "приналежності до організації кримінально-корупційних схем". Хоча ще недавно, ці люди були чи не найближчими соратниками керівника обласної ради.  

Анонсований початок віче 13:00 – на майдані Незалежності лунає пісня революції, україномовний варіант добре відомої композиції Віктора Цоя "Ми прагнемо змін". На майдані кілька прапорів і близько двох-двох з половиною сотень людей.

Частина правоохоронців у формі, частина – в цивільному. Тут же в цивільному проходжувався майданом керівник Рівненського обласного УМВС Сергій Максимов.

Редактор газети "Рівне вечірнє" Валентина Шах (по центру) теж прийшла на віче згадати журналістське минуле.

Ще близько двох десятків рівненських журналістів прийшли висвітлювати захід. Найпопулярнішим серед місцевих "акул пера" сьогодні був Олександр Пантюхов.

Олександр Пантюхов (по центру)

Журналісти надокучали Пантюхову запитаннями про радницю голови облради Тетяну Стельмах та нагадували, що не так давно вони разом були в команді Кириллова. На що пан Олександр віднікувався і пропонував задати ці питання пані Тетяні, а про дії Михайла Кириллова, що раніше не бачив.

Віче почалось традиційно з Гімну України. Після нього на сцену почали виходити виступаючі. Загальний тон виступів схожий: невиконання обіцянок владою, зрада ідеалів Майдану, війна.

Для прикладу депутата Рівненської облради від ВО "Свобода" Олексія Бучинського обурювало підняття ціни на газ, зростання цін на хліб і неефективність влади, яка не реагує на те що відбувається в країні і на Рівненщині. Щоправда пан Олексій нещодавно сам був головою Рівненської райдержадміністрації. Але все ж опозиційна риторика свободівцям ближче до душі.

Свободівці депутат Рівненської облради Олексій Бучинський (ліворуч) та начальник відділу культури Рівненської райдержадміністрації Іван Солодуха (праворуч)

Цікаво, що свободівці складали значну кількість від загального числа тих, хто прийшов на віче. Мабуть, це прояв громадянської позиції. Хоча ймовірніше, результат деяких кулуарних конфліктів у коридорах облради. Яких? Про це - в наступних матеріалах.

Однак найяскравішим серед виступів на віче була літня пані з чотирма листками віддрукованого тексту. Вона читала свій виступ натхненно та емоційно. Найцікавішим моментом були слова про те, що мати Михайла Кириллова, будучи лікарем в "третій поліклініці" спалила дитину. Чомусь відразу пригадався сюжет російського каналу "LafeNews", де інша жіночка розповідала, як "українські карателі" розіп’яли трирічного хлопчика на танку. (Для тих хто не зрозумів, в цьому місці іронія зашкалює – авт.).

Депутат Рівнеради Олександр Лащук уважно слухав виступи

На передньому плані Олександр Пантюхов та Юлія Герасимюк

Олександр Пантюхов у своєму виступі, від імені громади, яка допомогла під час революції Михайлу Кириллову стати головою облради, оголосив недовіру. Після цього люди потихеньку почали розходитись по навколишніх кав’ярнях. Жваво обговорюючи подію.

Керівник "Жіночої сотні" Ніна Скиба (праворуч) світилась посмішкою, як і лобіст "електронного квитка" у Рівному Роман Чокан (другий праворуч)

Загалом відчувалась разюча різниця між тим, що відбувалось на "сцені" і в натовпі. В той час, як у виступах лунав пафос і гасла, у натовпі жорстко жартували. А в розмовах звучала іронія та сарказм.

Рівненський підприємець Олег Хижняк спостерігав самотньо здалеку

Так само осторонь подій, але уважно за ними спостерігаючи стояв радник голови Рівненської облради Роман Мартин.

А от директор МЖК Сергій Пандрак, який втратив ногу у війні на сході, розповідав про те, що його бару "Сова" в цьому році виповнюється 19 років

Вже після завершення віче, підійшов до знайомого (який трохи розбирається у місцевій політиці і бойових єдиноборствах - авт.) та запитав, що він про це все думає. Його відповідь передаю дослівно:

"Знаєш, де був колись цегельний завод? Ото я б його обгородив. Зібрав туди цих всіх (показуючи в бік мікрофонів – авт.), Мішу Кириллова з командою. Туди пару ящиків зі зброєю і хай розбираються, хто "круче". (Подумав кілька секунд і додав – авт.) А тих хто виживе – посадить".

Отака-от виходить картинка. А про те, що ховається за нею, читайте вже завтра на сайті "ВСЕ".

Коментарі

не віче ,а зброд

"В той час, коли в нас війна виробляти таке на Майдані, де ми всі були під час Революції гідності - це просто кощунство. Відкрито брехати на такому місці, не можна дозволяти робити нікому. Де наша міліція, СБУ - саме ці структури повинні наглядати за такими ситуаціями. Заклики до дестабілізації, розпалення міжнаціональноі ворожнечі, виступи проти законноі влади, за такі речі ці люди мають нести відповідальність. З такими псевдоВіче нам і зовнішніх ворогів не треба, самі себе знищимо"-ржунємаху:))а чим,це так зване "віче" відрізняється від стрибання і дискотек на тому самому місці,півтора року тому?:)))))))))))

Автору Respect за об'єктивний погляд!!! Щось подібне відбувається і в Костополі!

Да плевать как эти нероби назваються. если б виче собралось с метою разогнать управления культуры торговли освиты инвестиций-вотэта по делу!!! особенно областное инвестиций-уникальные ублюдки!

Це не організація:)))) Це структурний підроздіп -Відділ культури і туризму Рівненської районної державної адміністрації

ОХРЕНЕТЬ--есть еще такая организация-управление культурой района!!! и здоровый лоб устраиваясь на таку работу с экономической освитой-есть тварь дезертир и предатель родины

Обличчя як обличчя. Симпатичний хлопець. А ось освіта - "водник". При тому, що в Рівному аж цілий інститут культури. Чи "активісти"? прагнучи порядку? таких речей не помічають?

Алкомайдан? ну и рожа у начальника культуры района!!! стаж набувае, гавно.

В той час, коли в нас війна виробляти таке на Майдані, де ми всі були під час Революції гідності - це просто кощунство. Відкрито брехати на такому місці, не можна дозволяти робити нікому. Де наша міліція, СБУ - саме ці структури повинні наглядати за такими ситуаціями. Заклики до дестабілізації, розпалення міжнаціональноі ворожнечі, виступи проти законноі влади, за такі речі ці люди мають нести відповідальність. З такими псевдоВіче нам і зовнішніх ворогів не треба, самі себе знищимо

Ніколи не думав, що КІрілов зазнає такої ганьби.... Тут вихід тільки один - заява на звільнення...

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.