Екс-лідер бойовиків вважає, що Путіна чекає доля Мілошевича

На президента РФ Володимира Путіна може очікувати доля сербського лідера Слободана Мілошевича, який потрапив до Гаазького трибуналу. Як повідомляє інтернет-сайт "Українська правда", про таке заявив екс-ватажок бойовиків "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков), розповідаючи про "розрахунок ворогів".

"Розрахунок ворогів у тому й полягає – ще півроку- рік так поштовхатися, і проти президента РФ будуть не лише ліберали, які його ніколи не підтримували, а й патріоти повернуться проти Путіна. І от тоді він повторить долю Мілошевича, якого валили єдиним кулаком тамтешні ліберали разом із тамтешніми патріотами. Оскільки він вів таку політику, що ні вашим, ні нашим", – зазначив Гіркін.

Як відомо, Гіркін, відомий під псевдонімом "Стрілок", є громадянином РФ, відповідав за військові операції у Слов’янську, раніше брав участь у збройних конфліктах у Придністров’ї, Боснії і Герцеговині та у Чечні.

16 травня став "міністром оборони ДНР".  За даними СБУ, Гіркін є офіцером ГРУ РФ та "мізками операції на сході України".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.