Завтра на Рівненщині продаватимуть землю

Завтра, 17 березня, у Рівненській області відбудуться земельні торги. На конкурентних засадах планується реалізувати права оренди на 2 земельні ділянки, котрі розташовані на території Старорафалівської сільради Володимирецького району. Загальна площа – 13,73 гектара.

Призначення ділянок – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної плати за користування цими ділянками становить 2 тисячі 780 гривень. Виконавцем земельних торгів визначено Рівненську регіональну філію ДП «Центр Державного земельного кадастру». Про це повідомили у прес-службі Рівненської облдержадміністрації.

Аукціони проводитимуться за адресою: м. Рівне, вул. Київська, 10.

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельної ділянки, її площі та кадастрового номера, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Держземагентства України у розділі «Земельні торги».

За більш детальною інформацією бажаючі взяти участь у набутті права оренди на зазначені земельні ділянки на конкурентних засадах можуть звернутися до виконавця земельних торгів за адресою: Рівненська область, м. Рівне, вул. Київська, 10, тел. (0362) 28-65-22.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.