На Рівненщині депутат "вшанував" пам’ять загиблого в АТО костопільчанина гучними дискотеками

У зв’язку з загибеллю в зоні АТО костопільського військовослужбовця Романа Пиясюка, аби вшанувати пам’ять загиблого, 14-15 березня у Костополі було оголошено днями жалоби. Про це повідомили офіційні сайти Костопільської міської та районної влади. Зокрема, у повідомленнях йдеться про обмеження святкувань та розважальних заходів. Зокрема:

- приспустити Державний прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій;

- відмінити розважально-концертні заходи, спортивні змагання.

За повідомленням сайту kostopilnews.com, виявляється, що трагічна подія, яка стала горем для жителів костопільського району, в жодному разі не стосується місцевого бізнесмена, депутата Анатолія Литвина. Як йдеться у публікації сайту, 14 та 15 березня у кафе-барі "Мандарин" (власником якого офіційно вважається дружина Анатолія Литвина), дискотека відбувалася у звичному режимі. Веселощі та розваги у цьому закладі не припинялися до 2-ї години ночі впродовж усіх вихідних.

До речі, адміністрація популярного у Костополі клубу ДБК, де відбуваються найбільші у місті дискотеки, за день їх відмінила, повідомивши про це своїх клієнтів у соціальних мережах.

Також кореспонденти ресурсу з'ясували, що так само, як і "ДБК", інші місцеві заклади подібного типу також працювали в обмеженому режимі – дискотек та гучної музики, окрім "Мандарину", ніде не було.

У "Мандарині" охоронцем працює й депутат Костопільської районної ради Володимир Корева. Проте чомусь цей факт ніяк не вплинув на ситуацію.

Кореспондентів ресурсу вразив і інший момент. За їхніми словами, у кафе-барі традиційно відпочивають військові. Минулими вихідними, напевно, вони не знали про трагедію, яка сталася з їх побратимом. Було, мабуть, "не до того", так само, як і нашим "патріотично" налаштованим депутатам.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.