У Рівному покажуть світлини, зроблені без фотокамери

18 березня у Рівному відкриється виставка російської художниці фотографії Світлани Пожарської. Експозиція унікальна, адже кожна світлина створена без фотокамери та без "фотошопу". Це – сканограми. Усі представлені роботи зроблені за допомогою сканера. Таку авторську техніку Світлана Пожарська вдосконалює уже багато років.

Але це не просто сканування предметів. Кожна композиція має гармонію та сенс взаємоіснування предметів, облич. За кожною світлиною схована кропітка праця та думка. В пошуках завершеності задуму автор здійснювала до 50 і більше прогонів через сканер.

Світлини об’єднані декількома проектами, такими як «За мотивами художників», «Перевтілення», «Ретрооб’єкти», «Стара дошка» та інші.

Виставка експонувалась в 9 містах України: в Києві, Одесі, Сумах, Кривому Розі, Чернівцях та інших.

У Рівному "Візії Світлани Пожарської" можна буде побачити в ТЦ "Злата плаза". Відкриття експозиції - о 15 годині. Про це повідомив куратор виставки Олександр Харват.

Світлана Пожарська проживає в Москві. Більше 25 років працювала провідним фахівцем у відділі фотомистецтва Державного Російського Будинку народної творчості. Секретар Спілки фотохудожників Росії. Куратор дитячої та молодіжної фотографії (1998-2014).

Член журі, учасник і призер міжнародних, всесоюзних, російських фотовиставок, фестивалів і конкурсів.Мала 20 персональних виставок в Росії і за кордоном. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.