Рівненські студенти зняли зворушливе відеозвернення до студентів Російської Федерації. ВІДЕО

Студенти рівненського ВНЗ приєдналися до всеукраїнського флешмобу та зняли відеозвернення до молоді, яка навчається в Росії, з закликом замислитися над тим, що насправді відбувається в Україні, за що віддають своє життя військові, і чому ще досі точиться кровопролитна антитерористична операція на сході країни.

- Братський народ застав нас зненацька, але ми не збираємося складати руки, - зазначають на початку свого звернення студенти РДГУ. - Ми, студенти рівненського університету, закликаємо вас, студентів Російської Федерації, зірвати завісу з очей і донести до Володимира Путіна прохання зупинити кровопролиття не лише українців, а й свого народу.

Рівняни розповідають, що в країні відбувається справжній безлад, державна валюта Росії та України знецінені, вартість споживчих товарів зросла у декілька разів, а братовбивча війна і досі має статус АТО.

"Ми хочемо миру, сподіваємося, Ви нас почуєте", - резюмували молоді люди.

Коментарі

Велика сталася трагедія і винуваті повинні бути покарані. Але усвідомте, що те, що сталося, це наслідок війни, розгонутої Росією проти України. Півтора року тому у вас не їздили БТРи з п"яними чи тверезими водіями, вас ( і дітей в тому числі не розтрілювали "Гради". Та велика кількість із вас залишається нелюблячими Україну і звинуваючими її в тому, що відбувається. У вас люди не задумались. Просто ця трагедія була поштовхом, щоб відкрити своє справжнє зомбоване нутро. Призивайте вашого "благодетеля" припинити війну і не потрібно буде призивати воєнних. Їх просто там не буде. Щастя вам і миру.

Да, это очень хорошая идея-обращение к студентам РФ, можно только приветствовать. Но... Было бы правильно обратить призыв студентов Ровенского университета и к президенту Порошенко. До сих пор ведь он не признал наличие в Украине войны и как тогда обращаться к президенту РФ, и с чем? Остановить войну, которую не признали на высшем уровне?? Дай Бог, чтобы разум восторжествовал и Минские соглашения привели к миру среди братских народов. Все-таки, братских. С уважением к студентам РДГУ.

Хорошо говорить,но стоит приехать на донбасс и посмотреть как там люди живут,у нас в Константиновки люди уже задумались,призівайте военніх которые убивают невинных детей ездя пьяными на БТР. Попросите Порошенко разобраться, каждый ответит за деяния свои перед всевышнем.

Молодці!!! може хоч якесь ватне чадо зробить собі висновки да замислиться. якщо таке відео достукається хоч до маленької кількості зомбованих рашиків, то - це перемога. Так тримати! Наші студенти - це наше майбутнє, це наша надія. А якщо ще такі патріотичні студенти...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.