Сьогодні у Рівному відбудеться засідання бюджетної комісії Рівнеради

Сьогодні відбудеться засідання бюджетної комісії Рівнеради. На порядок денний винесено 24 питання. Зокрема обговорюватимуть питання стосовно санітарної схеми очистки міста, змін до структури Рівненської міськради та її виконавчих органів, продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення тощо. 

Список запитань винесених запитань:

1. «Про внесення змін до рішення Рівненської міської ради від 25.11.2010 № 7 «Про утворення виконавчого комітету Рівненської міської ради шостого скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» (із змінами).
2. «Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів».
3. «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету міста Рівного на 2015 рік громадянці Гончарук Л.В.».
4. «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету міста Рівного на 2015 рік Мельничук Л.В. на ремонтні роботи будинку».
5. «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету міста Рівного на 2015 рік громадянці             Ісмаіловій Т.Є.».
6. «Про зменшення статутного фонду Комунального підприємства «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради».
7. «Про затвердження Схеми санітарної очистки міста Рівного».
8. «Про надання матеріальної допомоги на лікування: Козачок О.В., Фурманцю А.І., Огородник Т.Л., Зінич Н.В., Мельничук С.М., Остапчук Л.С., Даниловій Т.В., Приходько В.А., Максименко Є.С. на лікування сина Сергія, Блащук О.В. на лікування дочки Діани, Семенюк О.А., на лікування дочки, Погожевському А.С.
9. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на вул. Дворецькій, 123-А».
10. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на вул. Тувинських Добровольців, 17».
11. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на вул. Будівельників, 1».
12. «Про продаж на аукціоні нежитлового приміщення за адресою: м. Рівне, вулиця Романа Шухевича. 2».
13. «Про приватизацію нежитлової будівлі за адресою м. Рівне вулиця Набережна, 34».
14. «Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Тувинських Добровольців, 19» (2502 м2).
15. «Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Тувинських Добровольців, 19» (526 м2).
16. «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, провулок Робітничий, 5».
17. «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Київська, 92».
18. «Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Млинівська, 25».
19. «Про затвердження проекту землеустрою та продаж у спільну часткову власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Романа Шухевича, 18-Д».
20. «Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Княгиницького, 1».
21. «Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Буковинська, 9». (Гончук В.Я.)
22. «Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Буковинська, 9». (Вишнюк В.Я.)
23. «Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Буковинська, 9». (Янішевський О.В.)
24. «Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, провулок Робітничий, 1».
 
Голова постійної комісії - Віталій Першогуба.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.