Рівненському заводу тракторних агрегатів повернули майно через суд

Погодившись із доводами прокуратури Рівненської області, господарський суд Рівненської області 3 березня постановив рішення, яким зобов’язав приватну структуру повернути нерухоме майно вартістю 1,4 млн грн у власність ВАТ «Рівненський завод тракторних агрегатів».

Підставою для позовних вимог прокуратури в інтересах держави стало те, що нерухоме майно заводу (а саме - станції освітлення, водозворотнього циклу, очистки промстоків та прохідна), було незаконно передано у 2011 році до статутного фонду одного із ТзОВ на підставі рішень загальних зборів товариства, які згодом судом були визнані недійсними. У подальшому спірні приміщення були відчужені на підставі договорів купівлі-продажу та перебували у незаконному володінні третіх осіб.

Таким чином, завдяки прокуратурі Рівненської області захищено інтереси держави в особі Фонду державного майна України та повернуто нерухоме майно законному власнику − ВАТ «Рівненський завод тракторних агрегатів», частка якого знаходиться у державній власності, прес-служба прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.