Рівненський пенсіонер судиться з Прем'єр-Міністром України та доводить його некомпетентність

Рівненський пенсіонер, голова Всеукраїнської Спілки ошуканих вкладників та акціонерів України Василь Цинко вже декілька років поспіль бореться з діючою владою. Чоловік хоче домогтися скасування захмарних тарифів за комунальні послуги, цін на ліки. Василь Цинко неодноразово звертався у письмовій формі до Віктора Ющенка, Віктора Януковича, Петра Порошенка, Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, однак очікуваних результатів не було.

Зараз рівнянин подав позовні заяви до Печерського райсуду щодо того, що уряд Арсенія Яценюка не дотримується законів та Конституції України. Через це Василь Цинко висунув низку вимог:

1. Відмінити підвищені з порушенням законів та Конституції України тарифи на житлово-комунальні послуги, ціни на ліки.

2. Ухвалити Закон про децентралізацію функцій ЖКГ - передати право ухвалювати тарифи органам місцевого самоврядування, як було раніше.

3. Ліквідувати обласні та районні адміністрації. Кошти - на газ, електрику.

4. Відмінити 20% ПДВ у ЖК сфері та 7% на ліки. Рекламу ліків, лікування.

5. Усунути всіх посередників у торгівлі ліками, товарами.

6. Повернути у державну власність такі підприємства, як облгаз, обленерго, а також  надра газу, нафти.

7. Лікідувати Міністерство ЖКГ та реформувати його.

8. Відмінити Закон про Податкову міліцію.

9. Ліквідувати НКРЕКП. Функції - міністерству енергетики.

10. Головам фракцій у Верховній Раді створити комісію з розслідування обкрадання народу у житло-комунальній сфері.

Рівнянин обмежив час на дотримання вимог. Відтак, термін виконання пунктів 1, 2, 10 - до 1 травня 2015 року. А пунктів 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 - до 1 липня 2015 року.

Цікаво, що чоловік вже має досвід у веденні боротьби з діючою владою у форматі листування. Так, майже упродовж 15 років він пише листи Президенту Російської Федерації, аби повернути ошуканим вкладникам "Ощадбанку" СРСР понад 150 мільярдів доларів втрачених вкладів. Зараз, окрім цього, перейнявся і питанням ЖКГ, цінами на ліки та ліквідацією обласних і районних адміністрацій. 

- Я вірю, що всі мої вимоги переглянуть та ухвалять. Нам разом потрібно боротися. На зборах у мікрорайоні "Північний" та на майдані під час Народного Віче громади одностайно схвалили головні вимоги України. Тож переконаний, під цими вимогами підписалися б десятки мільйонів українців, - підсумував рівнянин Василь Цинко.

Ключові слова: 

Коментарі

Наївний пенсіонер. Скільки б чиновників вивільнили б його пропозиції і не було б потреби створювати Антикорупційний комітет.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.