Активісти з'ясовували, чи потрібно платити за в'їзд на територію Рівненського автовокзалу

Представник "Автомайдану Рівне" намагався заїхати на територію рівненського автовокзалу, та йому завадила жінка. Вона почала вимагати плату за в'їзд у розмірі трьох гривень. Проте карту для розрахунку від активіста прийняти відмовилась, натомість запропонувала викликати йому "швидку".

Як розгортались події, дивіться на відео :

 

Відео з групи "ТИПОВЕ РІВНЕ"

Ключові слова: 

Коментарі

Чого ж ти такий розумний не показуєш далі як ти пішов до начальства?Бо нікуди непішов.Бо з ним так не поговориш.Рівень твій бабка на автовокзалі.Тільки те й вміють шо Цирк зробити,показуху.а толку нуль.

Да наш народ неисправим, таких пассивных баранов как в Ровно ещё поискать. Вот стояла машина на ремонте, мне нужно было ехать в Костополь, поехал маршруткой. На Чайке купил билет до Костополя за 11.31 грн., сел в маршрутку. Народ платит водиле по 17 грн.. Я не выдержал, говорю "Зачем платите", вон в кассе по 11.31 билет, причём официальный, со страховкой и т.д.. Нет, смотрят бараньими глазками, чего то там мычат и платят по 17 грн.. А потом плачут как дорого ездить, идиоты.
Кстати, назад из Костополя сел в центре прямо в маршрутку, дал ему 10 грн.. Он "Куди", Я "В Ровно", он "17", я "утвердят 17, будет 17, а пока по оф тарифу 10" - ну и всё, он ничего не сказал. Просто люди бараны, сами платят не задумываясь, а потом им кто то виноват.

Вся справа в тому, що за арендовану територію Автовокзал сплачує земельний податок, тільки кошти на цей податок потрібно заробляти від продажу білетів пасажирам, в який включається станційний збір, а це до 10 відсотків від вартості квитка. І таким панянкам слід перевіряти квитки у пасажирів при посадці в автобуси, маршрутки на посадочних платформах. Саме так роблять в Луцьку, Львові,Житомирі, Тернополі. Там без квитка на автоаокзалі не сядеш в автобус. В нас в Рівному беспредел. Оплата готівкою в маршрутці, якщо ти з білетом водій дивиться на тебе з недовольной харей, автовокзал внаслідок непродажу квитків втрачає прибуток офіційний і змушений шукати додаткові види заробітку як на цьому відео, перевізник непоказує прибутки. От така схема. Всі задоволені крім пасажирів. А спрос потрібен з чиновників управління транспорту, які повинні контролювати діяльність автовокзалу. Така сама ситуаувя з квитками і на Ас Чайка.

Я там пару раз ругался с быдлобабой (правда другой, у них видно отбор по принципу быдлячести), прибегал их начальник, чего то там ныл про аренду территории. Теперь просто еду, не останавливаюсь и показываю что денег не дам.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.