Про народну недовіру голові Рівненської облради розповів учасник АТО

Сьогодні від імені  Народного віче, що відбулося минулої неділі, ветеран батальйону "Айдар" Сергій Пандрак передав резолюцію про висловлення народної недовіри голові Рівненської обласної ради Михайлу Кириллову.

Нагадаємо, що упродовж тижня представники громади Рівненщини вимагали звіту Михайла Кириллова про рік роботи на посаді, задля чого було скликане Народне віче. Проте голова обласної ради туди не з’явився та назвав його профанацією. Зважаючи на таку поведінку Михайла Кириллова, присутні на віче жителі Рівненщини одноголосно прийняли рішення про висловлення голові обласної ради народної недовіри. 

Вручив резолюцію Народного віче про недовіру ветеран АТО Сергій Пандрак, котрий потрапив під мінометний обстріл в зоні бойових дій на Луганщині, був важко поранений та в результаті цього втратив ногу. Про це повідомили з рівненського "Правого сектора". 

 

Коментарі

Правду говорять, що хлопців дістануть ці зради, вони зрозвернуться і почнуть наводити лад в країні. Перший кірілов пнх, скоро і до інших ригів дійде черга

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.