Рівненських дітей нема кому нагодувати картоплею та яблуками?

Управління освіти Рівненського міськвиконкому не змогло знайти постачальника яблук та картоплі в дитячі садочки міста. А все через те, що на торги, які відбулися 10 березня, не знайшлося бодай по дві фірми, які  надали б свої пропозиції, повідомили представники громадської ініціативи "За чесний тендер".

Планувалося, що буде закуплено трохи більше, як 258 тонн картоплі та майже 88 тонн яблук, які мали постачати в дошкільні навчальні заклади Рівного упродовж 2015 року. Чи то умови конкурсу не зацікавили потенційних постачальників, чи овочі та фрукти в області закінчились, але торги не відбулися.

Згідно з законом, якщо два рази підряд нема бажаючих взяти участь в закупівлі, тоді замовник зможе купувати необхідні товари без конкурсу в того, хто погодиться їх продати. Але такий розвиток подій навряд чи сприятиме закупівлі за вигідною ціною.

Натомість рибу та м'ясо в садочки таки купили. Свинину -  по 45 грн. за кілограм, яловичину – 65 грн., хек по 64,5 грн.

М'ясо постачатиме фірма ТОВ «Віртуоз ЛТД», зареєстрована в с. Бабин, Гощанського району. Рибою дітей в садочках має забезпечити ТДВ «Рівнехолод», власники якого зареєстровані на Кіпрі.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.