У Рівному боротимуться з парковкою біля кав'ярні

Що буде із парковкою біля кав'ярні, що на вулиці С. Петлюри, обговорювали сьогодні під час засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху Рівненської міської ради. Так, за дозволом ДАІ, біля самого закладу дозволяється зробити три місця для зупинки транспортних засобів, але парарлельно до дороги. Такий спосіб паркування не заважатиме іншим автомобілям і не спричинятиме затори. 

Однак сьогодні відвідувачі кав'ярні паркуються не повздовж вулиці, а так званою "ялинкою", чим і заважають руху автотранспорту. Автомобілі виступають на проїжджу частину, і щоб не зачепити їх, водії змушені призупиняти свої автівки, пропускати машини, які рухаються назустріч, і тоді вже їхати далі. 

За словами членів ради, така схема розташування автомобілів нікого не влаштовує, і тому дане питання знову винесли на загальне обговорення. Члени координаційної ради довго дискутували з цього приводу. Спочатку хотіли врегулювати конфлікт шляхом наполегливої рекомендації паркування водіїв вздовж проїжджої частини. Але згодом вирішили, щоб взагалі забрати дозвіл на паркування та відновити тротуар. 

До слова, декілька членів ради не підтримали дане рішення, пояснюючи це тим, що не годиться спочатку надавати дозвіл на паркування, а потім, коли людина все облаштувала, забирати його. Мовляв, не по-людськи це.

Ключові слова: 

Коментарі

Поставити знак парковки і з табличкою, що саме паралельне паркування, а ще розмітку в кишені нанести. Якщо не допоможе - штрафувати. Проблему знайшли, що б аж на координату виносити...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.