ДАІ відмовилась від "найхлібнішого місця" в Рівному - в центрі не дертимуть хабарі

У Рівному через чотири роки вирішили знову відкрити проїзд головною вулицею міста для приватного автомобільного транспорту. Скандальна заборона вже встигла стати символом корупції. Адже за її дотриманням в центрі міста слідкували одразу декілька екіпажів ДАІ, які пильно штрафували неуважних немісцевих водії. Часто такі наслідки закінчувались скандалами та бійками.

Так тільки за останніх півроку з екіпажами  ДАІ, які пильнували Соборну, сталось декілька скандалів. Так у них на очах - невідомі перед камерами били активістів,  правоохоронці кидались на водія та довели немовля до істерики. А ще тут у Рівному ДАІшники зупинили легендарного комбата Семена Семенченка.

Але тепер вулицею Соборна, що у Рівному, може їздити приватний транспорт, окрім великогабаритного. Відповідне рішення ухвалили члени координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху Рівненської міської ради.

Обмежувальні знаки знімуть від перехрестя вулиці Чорновола до перехрестя вулиці Дубенської.

Як розповів начальник управління транспорту і зв'язку Рівненського міськвиконкому Віталій Миронюк, через подорожчання пального у Рівному зменшився потік руху транспортних засобів.

- Тому ми вирішили розглянути можливість дозволити приватному транспорту рухатися вулицею Соборна. Адже таким чином рівненські водії зекономлять пальне на об'їзді цієї ділянки дороги. Ми розуміємо, що дозвіл їздити  вулицею Соборна приватному транспорту може вплинути на рух громадського. Тому поки що обмеження знімемо на 3 місяці. Далі повернемося до повторного розгляду цього питання. Також водії мають розуміти, що взимку обмежувальні знаки можуть знову повернути, адже у цей період рух громадського транспорту і так ускладнений, - прокоментував Віталій Миронюк.

Погодили зняття обмежень щодо руху приватного транспорту, окрім великогабаритного, і представники ДАІ. Відтак, вже невдовзі вулицю Соборну відкриють для усіх авто.

- До-речі, нещодавно під час проведення брифінгу представники засобів масової інформації звернулися до керівника обласної Державтоінспекції із запитанням, щодо зняття заборони руху транспортних засобів по вулиці Соборна, - повідомляє прес-служба ДАІ. - Відповідаючи, полковник міліції зауважив, що встановлення по вулиці Соборній дорожніх знаків 3.2 «Рух механічних транспортних засобів заборонено» є недоцільним. При здійсненні контролю за дотриманням водіями вимог вказаного дорожнього знаку постійно виникають конфліктні ситуації між працівниками Державтоінспекції та учасниками дорожнього руху. Але враховуючи те, що вулиці і дороги міст знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю, органи місцевого самоврядування здійснюють управління функціонуванням та розвитком вулиць і доріг міст дане питання відноситься до їхньої компетенції.

Ключові слова: 

Коментарі

Але проблема, що місто невеличке, компактне, а всі хочуть їздити на авто... немає кудою всім протиснутися на автомобілі... немає де його поставити...
Найбільша проблема в тому, що раніше тільки об'їзні стояли в заторі (Бандери, кн. Володимира і т.д.), але то було не так страшно, бо на автомобілях їздять не більше 20 % мешканців по місту. А більшість - 80 % добираються на роботу машрутками/тролейбусами. маршрути майже всіх пролягають Соборною в центрі. Тепер трохи авто з об'їзних поїдуть центром. Ситуації на Бандери, кн. Володимира... це суттєво не змінить, затор лишиться, бо там вже давно вони перевантажені і ці автомобілі ролі не зіграють.
Але ці автомобілі поїдуть Соборною, яка вже "на грані" по пропускній спроможності і створять затор там.
Що в результаті: всі автомобілісти як стояли в заторі, так і стоятимуть, що на об'їзних, що в центрі, їм по-барабану, лише моральне задоволення. що їм Соборну відкрили.. Але якщо рахувати мешканців, то тепер це не 20% (які в автомобілях по місту), а всі 100% (в автомобілях + громадський траспортний) потерпатимуть від заторів... от така ситуація...

Йопта, це ж треба ще дозволити запарковувати всі тротуари і зняти обмеження швидкості, це ж теж спонукатиме до корупції ДАЇвців, бо вони за таке мають штрафувати!

Невідомо, хто і як рахує транспортний потік, але машин зараз аж ніяк не поменшало! Тільки, коли бензин тримався на позначці 26-29, тоді дійсно авто стало менше. А в цілому дозвіл на рух транспорту Соборною - чергова піар акція Хомка напередодні виборів, зате яке розуміння мешканців обласного центру і економія їхніх коштів, дбайливе і турботливе ставлення до їхнього сімейного бюджету і сприяння у вирішенні буденних проблем....От і дороги почне ремонтувати, особливо на Черняка-Грушевського - тільки аби не був такий же ремонт як торік на Київській, де цьогоріч вже його не видно...

спочатку всі почнуть їхати Соборною, доки не виникнуть корки.Потім почнуть шукати вільніших доріг і, поступово все стане на свої місця. При наявності робочих світлофорів та розумно достатньої кількості дорожніх знаків ця система є саморегульованою.
ДАЙцям потрібно лише буде миттєво реагувати на виникнення нестандартних ситуацій(ДТП)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.