На Рівненщині оберуть кращу книгу

23 квітня, у Всесвітній день книги та авторського права, на Рівненщині назвуть краще видання області. Його визначать письменники, журналісти, бібліотекарі, краєзнавці, художники та громадські діячі.

На розгляд членам журі конкурсу "Краща книга Рівненщини" було представлено 70 видань. Під час обговорення відібрали 27 книг-претендентів на перемогу. 19 березня журі визначить кращі видання у восьми основних номінаціях.

Обласний конкурс «Краща книга Рівненщини» заснований Рівненським обласним відділення Української бібліотечної асоціації (РОВ УБА) у 2009 році.

Участь у конкурсі беруть: історико-краєзнавчі дослідження, науково-популярна, пізнавальна література, біографічні дослідження, присвячені видатним діячам науки і культури, мемуари, поетичні та прозові твори, довідкові видання місцевих авторів, що вийшли друком впродовж останніх 5-ти років.

Конкурс проходить у два етапи: перший (під час якого різними формами виявляється позитивна думка читачів про друковані видання Рівненщини) та другий (остаточне визанчення книг-переможців членами журі конкурсу). Про це повідомляє прес-служба Рівненської облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.