Рівняни побачать іронічні та нахабні карикатури француза

Сьогодні у Рівненській науковій бібліотеці відбудеться зустріч із художником-карикатуристом GABS. Він перетворює на малюнки ідеї, які спонтанно виникають у нього при читанні віршів. Малює він безпосередньо у книжках. Роботи цього карикатуриста – завжди іронічні та нахабні й «говорять самі за себе». За словами організаторів, захід проходить з ініціативи Alliance Française міста Рівного у рамках «Тижня Франкофонії».

- "Сторінки однієї Антології" – це виставка сторінок, уривків, обраних під час читання. Ці малюнки – не ілюстрації до поем, – зауважує автор. - Але оскільки ми підкреслюємо або анотуємо текст під час читання навмання, ці малюнки-ескізи навіяні словом, ідеєю, атмосферою, та все ж лишаються поза межами сторінок. Це щось на кшталт гри в нісенітницю.

GABS в такий оригінальний спосіб ділиться з нами своєю пристрастю до поезії, що зародилася в його серці ще з часів навчання на літературному факультеті. Тож тепер наша черга насолодитись гумором та зухвалістю автора і відкрити для себе поезію у новому несподіваному світлі.

Нагдаємо, подія відбудеться у Рівненській науковій бібліотеці, відділ іноземної літератури. Відкриття та зустріч з автором відбудеться сьогодні о 14 годині, вхід вільний.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.