У Рівному стартує "Школа Сучасної Жінки"

Жінка у сучасному світі є не лише мамою та берегинею домашнього затишку, а й дуже часто виступає у ролі політика, громадського діяча, бізнес-леді, керівника підприємства чи іншої установи. Сильна, незалежна і водночас тендітна та ніжна - такою є сьогодні справжня жінка. Це не повний перелік якостей, якими повинна володіти сучасна леді. Рівненська "Школа Сучасної Жінки", яка незабаром стартує у нашому місті, розкриє секрети, як залишатися жіночною у будь-який життєвих ситуаціях.

Світ сьогодні потребує особливих представниць прекрасної статі - емоційних, харизматичних, сповнених ентузіазму та життєвої енергії. Жінок, які не бояться бути собою: розумних, мудрих, чуттєвих, милосердних, які не змагаються з чоловіками та не принижуються перед ними.

Саме такі леді завжди вирізняються з натовпу, чоловіки їх обожнюють і при одному погляді готові підкорювати недосяжні вершини. Такими самодостатніми представницями прекрасної статі захоплюються навіть інші жінки. Адже вони - еталон, на який хочеться рівнятися!

Як цього досягнути? Чому одним вдається поєднувати всі ці риси. А іншим – ні? Відповіді на ці та інші запитання допоможуть знайти професіонали. У "Школі Сучасної Жінки" Ви отримаєте поради, як стати жіночною, та дізнаєтесь про хитрощі, які змінять Ваше життя на краще. Адже красиві, горді, незалежні та спокусливі панянки завжди досягають успіху і в кар’єрі, і в особистому житті.

Над Вашими образами будуть працювати спеціалісти. За допомогою інтерактивного навчання, майстер-класів, лекцій, ворк-шопінгу, екскурсій Ви почерпнете корисні знання та вміння.

Спеціалісти, які допоможуть змінитися та стати еталоном жіночності та грації, вихованості та елегантності, гармонії і краси:

 • Психолог;
 • Іміджмейкер;
 • Візажист;
 • Косметолог;
 • Аромотерапевт;
 • Мистецтвознавець;
 • Експерт із етикету.

Навчання у "Школі сучасної жінки" відбуватиметься за такими блоками:

 1. Світська пані;
 2. Щастя селф-мейд;
 3. Імідж;
 4. Робота і кар’єра. Мова тіла;
 5. Філософія насолоди;
 6. Секрети жінки;
 7. Геометрія стосунків;
 8. Формула мрії;
 9. Психологія камасутри;
 10. Жіночий "зідж".
   

Отож у "Школі Сучасної Жінки" Ви отримаєте  гарантовані знання, за допомогою яких зможете  навчитись тонкому мистецтву бути бездоганною. А по завершенню Школи, на Вас чекає вечірка, де леді продемонструють свої нові образи.

Прикладені Вами і нами спільні зусилля і певні дії допоможуть Вам змінити своє життя!

Ми, ЖІНКИ, - можемо все!

Бажаючі записатися у "Школу Сучасної Жінки" мають пройти попередній запис до 1 квітня за телефонами: (067) 382 66 96, (096) 680 83 88.

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.