Що потрібно рівнянам, аби оформити субсидію?

З 1 квітня призначення субсидії відбуватиметься на підставі лише двох документів - заяви та декларації.

Вже у квітні мешканці Рівненщини отримають бланки документів для оформлення субсидії. Споживачі разом із рахунком для оплати енергоносіїв одержать спрощені форми заяви та декларації для звернення за призначенням субсидії. Також жителі області отримають інструкцію щодо заповнення цих форм та інструкцію щодо умов надання субсидій.

Перевірка достовірності даних здійснюватиметься органами соцзахисту вже після призначення субсидії, шляхом запитів до відповідних органів, установ та організацій.

У разі подання неповних чи недостовірних відомостей про доходи та витрати може бути відмовлено в призначенні субсидії або припинено її надання. У такому разі заявник повинен буде повернути надміру виплачену суму субсидії у подвійному розмірі.

Відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг триватиме 12 місяців, а не в опалювальний сезон, як раніше. Принцип цих розрахунків на новий період встановлюватиметься автоматично. Потреби повторного звернення до органу соцзахисту у разі відсутності змін не буде.

Субсидія призначатиметься одному із членів домогосподарства, який зареєстрований у житловому приміщенні і на якого відкрито особовий рахунок на оплату послуг ЖКГ. З питання призначення субсидії слід звертатися до органів соцзахисту населення за місцем реєстрації.

Довідково: уряд України у 2015 році на субсидії для малозабезпечених громадян додатково виділив 12,5 мільярда гривень. На фінансування програми житлових субсидій передбачено 24 мільярда гривень. Про це повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.