На Рівненщині перевізники відмовляються возити школярів, бо ті платять менше

До редакції сайту zdolbunivcity.net звернулася здолбунівчанка Елеонора, яка розповіла про хамство здолбунівських водіїів та перевізників.

- Дочка-школярка, зайшла до маршрутки сполученням Рівне-Зелений дуб і намагалася за пільговим, гарантованим школярам, тарифу проїхати до Здолбунова. На що отримала категоричну відмову від водія. Дочка набрала мене по телефону і я попросила дати мобільний водію, щоб захистити права своєї дитини, однак він сказав, що за кермом розмовляти не буде і поїхав, - розповіла здолбунівчанка.

Згодом жінка звернулася до начальника управління економіки Здолбунівської РДА Валентини Бухало, яка підтвердила право на пільговий проїзд і поінформувала, що перевізником на цьому маршруті є п.Возний В.М і повідомила його номер телефону. У розмові перевізник зі всім погоджувався, казав, що не хоче сваритись і порекомендував…їздити іншими маршрутами, а до його маршруток за пільговим тарифом не сідати.

Як зазначає редакція сайту перевізник Возний має із сімейним підрядом ВІСІМ маршрутів по Здолбунівському району, конкретно договір на маршрут Рівне-Зелений дуб закінчується 30 березня 2015 року! Здолбунівчани просять міліцію відреагувати на цей випадок, матеріали долучити до кримінальної справи по самоправству перевізників. До речі, ті ж перевізники, поїхали сьогодні скаржитись на начальника Здолбунівської міліції за принциповий крок-порушення проти перевізників кримінальної справи. 

ДОВІДКОВО: з 1 червня 2015 року пільговий проїзд у громадському транспорті буде надаватися тільки наступним категоріям осіб: інвалідам 1 та 2 групи, дітям-інвалідам, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, учнів з малозабезпечених сімей та особам, які їх супроводжують і які супроводжують інвалідів 1 групи та учасникам бойових дій.  

Про це йдеться в статусі законопроекту №1577 “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України” на сайті Верховної Ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.