Лідер "Правого сектора" відхрестився від антисемітизму в Рівному

Лідер "Правого сектора" на Рівненщині Роман Коваль обурений антисемітськими виступами під час мітингу на майдані Незалежності 15 березня: 

- В останній тиждень до мене звертаються представники низки іноземних видань із приводу виступу на майдані в м. Рівне такої собі п. Українчук. Вона закликала до міжнаціональної ворожнечі. Заявляю, що дана особа не має жодного відношення до "Правого сектара" і не є членом нашої політичної сили. В минулому представниця партії Вітренко, потім працювала на п. Королевську, а сьогодні називає себе членом якоїсь громадської організації " Полунична магія". Такі заяви є нічим іншим, як провокацією, щоб дискредитувати наш військово-політичний рух, очолюваний Д. Ярошом. В лавах Добровольчого українського корпусу воюють представники різних національностей - євреї, білоруси, росіяни, грузини, вірмени та інші. Наша спільна боротьба приведе до перемоги Української національної революціїі і поразки московських агресорів. Ми відстоїмо наші кордони і повернемо Крим, але якщо не дамо розхитати ситуацію в середині країни. Ми не маємо права дозволити жодних проявів міжнаціональної ворожнечі або міжрелігійної нетерпимості, бо саме на це розраховують московські окупанти. Будьмо пильними! Слава Україні!

Ключові слова: 

Коментарі

Экс-министр Израиля: обвинение в антисемитизме это наш трюк http://newsland.com/news/detail/id/1499843 А,телепузик,відразу обдристався:)))

Молодці, швидко відреагували - виправили помилки, а то аж читати неприємно. В слові "корусу" не вистачає букви П. :))) Просто це видання читають за межами Рівненської області, не хотілося б щоб рівнян рахували неосвіченими. Дякую.

Що саме казала п. Українчук?

Автор статті був нетверезий коли її писав? Стільки помилок в такому невеличкому тексті! Читайте: "15 березняя", "щоб дескридитувоти", "поразки мозковських агресорів", "не дамо розхитата ситуації в середені країни", "бо сама на це розраховують". В одному реченні по дві помилки! (Про всяк випадок є скрін-шот.)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.