Рівненський військовий: "Деякі вояки вже позажирались від волонтерської опіки"

У Рівному не вщухають розмови про недостатні умови проживання мобілізованих на Рівненсьому полігоні. Поки що військові і волонтери переконують, що ситуація не критична і умови для проживання та навчання нормальні. Мобілізовані рік тому військові мають свою думку. Зокрема, мобілізований рівнянин Федір Капустинський, який провів в АТО майже рік, написав наступне: 

- Велика дяка нашим волонтерам за реальну допомогу і забезпечення військ. Кажу це щиро і відповідально. Важко переоцінити зроблене ними. Але деякі вояки вже позажирались від волонтерської опіки. Зараз дембельнусь і долучусь до цієї справи по-своєму. Поїду на Рівненський полігон, встановлю хлопцям лавочки біля наметів, наведу лад біля них, нарубаю дров і наб'ю комусь ї..ало. Я пішов служити - витирайте мені жопу, а я буду бухать і верещати, що нічого немає, годують хреново, спати немає де, у спальнику жарко, матрац жорсткий і т.д. Стосується не всіх, але, на жаль, таких багато. Вибачте за емоції.

Тим часом волонтери показали умови проживання військових на полігоні без прикрас. Про це пише волонтер "ДАРу" Олександр Безощук: 

- А тепер розкажу Вам все по порядку і знизу наведу детальний фотозвіт сказаного. Хлопці сплять в нормальних військових наметах, не на землі, а на нарах. Більш кмітливі бійці на нари положили клейонку чи спеціальну ізоляцію, щоб матраци не вбирали вологу… так, там ще є і матраци! В наметах, і біля них, військові мають можливість створити відповідні умови для себе (стіл, лавочка, умивальник, попільничка), звісно, це роблять не всі, бо декому лінь, але за них цього ніхто не зробить. Спальні мішки є у всіх, так само, як і форма, яку для них видала держава. А хто її втратив через особисту недбалість чи систематичне вживання алкоголю, то це вже питання до них. І не треба телефонувати та казати, що не видали (ВИДАЛИ ВСІМ). Змінка справді є не у всіх. На рахунок води: з нею жодних проблем, просто потрібно піти і набрати (пройтися 100-300 метрів). Водопровід у таких умовах не передбачений і є не доцільним. Щодо дров та бензопилок! Бензопилки на всіх закупити нереально, а ось сокирами та ручними пилками намагаємося забезпечити і від допомоги не відмовимося!  Дров вдосталь, ніхто не замерзне! Просто треба докласти трішки праці! Світло дійсно є не у всіх наметах, але без вашої допомоги його і не буде, або буде, але набагато пізніше. Ліки елементарні є в медичних наметах, однак їх справді не вистачає. На заклик Алли Семенюк допомогти ліками майже ніхто не відгукнувся, але на полігоні ж є не тільки рівняни! Існує дуже просте вирішення цієї проблеми. 1 Ви надсилаєте ліки своїм близьким через "Нову пошту", вона їздить на полігон в певні дні. 2. Ви пересилаєте ліки на волонтерів, які вони доставлять бійцю! 3. Ми також завозимо ліки щодня в медичні намети,і бійці звертаються туди! Але можливості забезпечити необхідною кількістю ліків в нас немає. Можливо, комусь чогось і забракне!
Голодні бійці))) Кормлять на 4+ ! Продукти завозимо постійно, та й своїх там вдосталь. У бригадах готують мобілізовані хлопці, в навчальному центрі - дівчата (напевно, фірма якась). Марципанів та солодкого там немає, а м'ясо є! До речі, на полігоні в одній із бригад з'явилася капличка і є священик! Можу розписувати ще багато, але, думаю, не варто. Давайте згуртуємось і не будемо вірити в страшні історії, а запитаємо у волонтерів, чи це правда і чим допомогти! Пам'ятайте, що тільки разом ми сила і ми без Вас нічого не варті! Слава Україні та нашим ЗАХИСНИКАМ! 
Волонтери 0979394238 Саша, 0685688936 Саша, 0984635416 Алла, 0679389126 Гриша, ЗВЕРТАЙТЕСЬ!

Хочете допомогти солдатам?
-
ЗАГАЛЬНИЙ РАХУНОК волонтерського батальйону "ДАР"
Карта Приватбанк 4149 6258 0447 6834 Дюг Юрій Олександрович

А який аромат від цього борщу був, ви не уявляєте)

А ось і м'ясо)

Одна з машин із дровами! Є, виявляється)

Вода є і її підвозять!

Морква, капуста, вітаміни)

Хто хоче мати дрова, той заготовить!

Адресна доставка медикаментів у намет. Хто хоче забезпечити рідніх, той це робить!

Головне - мати бажання влаштувати собі комфорт!

Чим ближче підійдеш, тим гарніший аромат! Ну дійсно смачно готують!

Ключові слова: 

Коментарі

Пускай скажут нашим солдатам что в блиндажах живут что им плохо. Зажрались. А условия создавайте своими руцями.

На полігоні буваю часто. Ліків справді не вистачає. Робили міні-аптечки і завозили.Кожному вручали в руки. А мала б забезпечити ДЕРЖАВА. Змінної форми нема. Тому доцільним би було ДЕРЖАВІ зробити виплату саме на форму змінну для мобілізованих. Вважаю,що кошти є. Взуття також необхідно бійцям. Те що видають і називають берцями калічить ногу. Тут вже не до навчань. І пиятику побороти також можна. Але починаючи з медкомісії на місцях.

Я служив срочну, в Сумській області 85-87, так скажу що умови були тспарнські: в ночі зимою в казармі +2, я будучи діжурним по роті як побачив то чуть в обморок не упав, місяці два ремонтували столову (11-12міс) їли з польової кухні в палатці все позамерзало, столи не мились а розвозились тряпкою, коли приходили на обід то молоді бігли до казанів і руками виловлювали масли. бо в юшці крім картоплі по суті нічого не було, в кашах часто потрапляли хробаки, мясо 63, 68рр. хліб спиртований від якого на третій четвертий пройом печія від якої спасав тільки попіл з цигарок. Так що потрібно з честю переносити, а не скиглити.

це ти про свою парашинську окупаційну,чмо козломорде??

Подивіться на армії світу - де ще військовий купляє за свій рахунок каску, бронижилет, форму, їжу, медикаменти і так далі! Повинні бути душові, баня, змінна спортивний одяг, кросівки, і т.д! Де бійці проводять ротацію за свій рахунок??? Де ще скажіть???

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.