У Рівному - черга за дозволами на зброю

Через недостатню кількість бланків на носіння та зберігання зброї у Рівному зібралася чимала черга охочих їх отримати. Як повідомили в СЗГ УМВС України в Рівненській області, цьогоріч працівники дозвільної системи УГБ УМВС України в Рівненській області в ДМЗ МВС України отримали лише 400 бланків на носіння та зберігання зброї. У той час, як є потреба у видачі 1285 бланків. Тому й видають дозволи з затримкою, а не в передбаченні терміни.

Як розповіла начальник СЗГ УМВС України в Рівненській області, така ситуація виникла не лише в Рівному, а по всій країні.

- Справа в тому, що нині проходить аукціон, де мають визначити фірму, яка друкуватиме ці бланки. Адже станом на 1 березня 2015 року на обліку органів внутрішніх справ Рівненської області перебуває 20344 власників мисливської вогнепальної зброї та спецзасобів. Упродовж поточного року працівники дозвільної системи області прийняли 2552 громадянина з питань дозвільної системи. За наслідками розгляду звернень громадян видано 565 дозволів на придбання мисливської вогнепальної зброї, спецзасобів та продовжено термін дії дозволу на носіння та зберігання зброї 1014 громадянам. Крім того, поставлено на облік 271 власника мисливської вогнепальної зброї та спецзасобів, які мають потребу в отриманні дозволів на носіння та зберігання зброї. У цьому році працівники дозвільної системи УГБ УМВС України в Рівненській області в ДМЗ МВС України отримали лише 400 бланків на носіння та зберігання зброї. Таким чином, за потреби, у видачі бланків громадянам на носіння та зберігання зброї в кількості 1285 штук працівники дозвільної системи УГБ УМВС України в Рівненській області отримали в ДМЗ МВС України лише 400 таких бланків, що в свою чергу унеможливлює в передбачені терміни видачу дозволів на носіння та зберігання. Після отримання таких дозволів з МВС України їх видача проводитиметься за термінами давності звернення громадян щодо видачі дозволів на носіння та зберігання зброї, - каже Інна Березовська.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.