У Рівному хочуть побудувати ще одну церкву

Громада с. Бармаки хоче побудувати церкву на ділянці, яка перебуває у землях запасу міської ради на вулиці Київській в районі заправки "Газовик". Про це під час засідання освітньої комісії повідомила її голова Світлана Богатирчук-Кривко.

- Вся громада, що проживає у Бармаках, просить дозволу побудувати церкву на землі, яка належить рівненській міській раді. По суті, вона знаходиться на межі з Бармаками. Місцеві жителі мали б будувати церкву на землі Великожитинської сільської ради. Зараз там вже знаходиться хрест чи капличка. І вони просять 66,5 сотки землі для будівництва цієї церки,- каже Світлана Богатирчук-Кривко.

Після уточнення, яка саме церква і для кого будуватиметься, депутати підтримали це рішення. Адже владика підтвердив, що там має будуватися Українська православна церква Київського патріархату для мешканців Рівного. Вже є інвестор, який готовий оплатити будівництво церкви.

Проте на цю сесію проект рішення щодо виділення цієї земельної ділянки не виноситиметься. Розглядатимуть його депутати вже у квітні.

Коментарі

Чем больше церквей - тем меньше мозгов, конечно нужна, зачем власти думающее население? Нужно на каждом пятачке бизнес-центры с крестами понастраивать.
P.S.Чувствую щас ПГМнутые набегут ))).

Лучше б те деньги онко больным детишкам отдали, скоро тех церквей будет больше чем сигаретных ларьков. Не ужели такая большая необходимость сегодня в той церкве?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.