На виборах ректора РДГУ поки що лідирує Постоловський

О 15 годині у Рівненському державному гуманітарному університеті завершилося голосування за кандидатів на посаду ректора. Як повідомили у ГМ "ОПОРА", за результатами голосування на дільниці в Музичному училещі міста Рівне проголосувало 115 з 129 виборців.

За Постоловського Р.М. виборці віддали 101 голос, за Гона М.М. - 8 голосів, за Бордюка М. А. - 1 голос і варіант "не підтримую жодного кандидата" обрали 5 виборців.

Схожа ситуація і в Дубно. На дільниці в Дубенському коледжі культури та мистецтва за результатами голосування 144 голоси - за Постоловського Р. М., 6 голосів - за Гона М. М. 3 людини не підтримали жодного кандидата і ще 3 не проголосували взагалі.

За результатами голосування у Сарненському педагогічному коледжі Постоловський Р. М. набрав 57 голосів, Бордюк М. А. - 9 голосів, Гон М. М. - 6 голосів. Всього проголосувало 75 із 76 виборців.

Нагадаємо, на посаду ректора претендують три кандидати — в. о. ректора РДГУ Руслан Постоловський, завідувач кафедри політичних наук Максим Гон і професор Микола Бордюк.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У рівненському державному гуманітарному університеті почали обирати ректора

За ректора РДГУ голосують у Сарнах та в Дубно

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.