У Рівному дітей-пільговиків і далі возитимуть безкоштовно

В Україні склалася критична ситуація з видачею посвідчень для дітей із багатодітних сімей. Їх мало замовити і видати Міністерство соціальної політики.

На жаль, такі посвідчення досі не надруковані і в регіони не надійшли. В зв’язку з цим міський голова Рівного Володимир Хомко провів нараду з начальником управління сім’ї, молоді та спорту Сергієм Шевчуком та директором комунального підприємства „Рівнеелектроавтотранс” Валентином Ткачуком щодо того, щоб у місті Рівне дітей, які мають такі пільги, возили й далі безкоштовно без цього офіційного посвідчення. Така вказівка дана перевізникам та керівництву тролейбусного управління, і з сьогоднішнього дня проблем у школярів не буде.

Відтак, до врегулювання питання виготовлення бланків посвідчень дитини з багатодітної сім’ї Мінсоцполітики право на пільговий проїзд матимуть школярі, які пред’являтимуть водію чи кондуктору наступні документи:

    -  довідки про склад сім’ї, затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 22.07.2003 № 204 (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.09.2003 за № 709/8030);

    -  копії свідоцтва про народження дитини, завірені печаткою виконавчих органів міської ради (для дітей віком від 6 до 16 років);

    -  оригіналу документа, що посвідчує особу з фотокарткою (учнівський квиток для дітей від 6 до 16 років; студентський квмток або паспорт для дітей від 16 до 18 років).

Про це повідомили з прес-служби Рівненської міської ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.