На виборах у РДГУ переміг Постоловський

Нового ректора обрали сьогодні в Рівненському державному гуманітарному універсететі. За результатами підрахунку голосів на всіх дільницях, лідирує чинний в. о. ректора університету Руслан Постоловський. Втім офіційно оголошених результатів ще немає.

Як повідомили у ГМ "ОПОРА", на найбльшій дільниці у другому корпусі РДГУ за Постоловського Р.М. віддано 751 голосів, за Гона М.М. - 131 голос, за Бордюка М.А. - 37 голосів.

На дільниці в Музичному училищі міста Рівне за Постоловського Р.М. виборці віддали 101 голос, за Гона М.М. - 8 голосів, за Бордюка М. А. - 1 голос, варіант "не підтримую жодного кандидата" обрали 5 виборців.

На дільниці в Дубенському коледжі культури та мистецтва, за результатами виборів ректора, 144 голоси - за Постоловського Р. М., 6 голосів - за Гона М. М. 3 людини не підтримали жодного кандидата і ще 3 не проголосували взагалі.

За результатами голосування у Сарненському педагогічному коледжі, Постоловський Р. М. набрав 57 голосів, Бордюк М. А. - 9 голосів, Гон М. М. - 6 голосів. Всього проголосувало 75 із 76 виборців.

Нагадаємо, на посаду ректора претендували три кандидати — в. о. ректора РДГУ Руслан Постоловський, завідувач кафедри політичних наук Максим Гон і професор Микола Бордюк.  

Коментарі

Краще би запросили в РДГУ екс-ректора НУВГП Миколу Корецького! Він би навів порядок в РДГУ!!! Він в водному майже поборов корупцію і хабарництво!
http://uk.wikipedia.org/wiki/Корецький_Микола_Христофорович

Руслане Михайловичу, вітаємо Вас, з перемогою!!!

Нарешті! Ми так всі цього чекали! Шановний Руслан Михайлович, вітаємо Вас/ Ця подія-це щер раз підтвердження того, що люди з вами готові і далі працювати!!! Ви найкращий керівник!

Знову Постуловський((( В РДГУ знову нічого не зміниться. Буде тільки гірше. Радуйтесь. З 1997 року РДГУ все гірше і гірше. А після такої впевненої перемоги Постуловського і Турчинюк свої вибори виграє.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.