На Рівненщині шукають керівників для 18 комунальних закладів

Вісімнадцять комунальних закладів підпорядкованих Рівненській обласній раді можуть отримати нових керівників. Про початок прийому документів  від бажаючих зайняти вакансії повідомив на своїй сторінці у "Фейсбук" голова Рівненської облради Михайло Кириллов.

"Як і обіцяв, публічно інформую! Від сьогодні кожен бажаючий може подати документи на заміщення посад керівників окремих комунальних підприємств та закладів. Часу на роздуми і дії - 30 робочих днів з моменту публікації цього повідомлення – до 30 квітня 2015 року. Запрошую всіх до участі:

У зв’язку із закінченням дії контрактів керівників низки підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад області на розгляд чергової сесії обласної ради планується винесення наступних питань:
1. Про контракт з директором комунального підприємства «Автобаза» Рівненської обласної ради.
2. Про контракт з директором комунального підприємства «Аптека «Ліки» Рівненської обласної ради.
3. Про контракт з директором вищого комунального навчального закладу «Дубенський медичний коледж» Рівненської обласної ради.
4. Про контракт з начальником комунального закладу «Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Рівненської обласної ради.
5. Про контракт з головним лікарем Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.В.Поліщука.
6. Про контракт з директором комунального закладу «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» Рівненської обласної ради.
7. Про контракт з директором комунального закладу «Рівненська обласна наукова медична бібліотека» Рівненської обласної ради.
8. Про контракт з директором комунального підприємства «Рівнекнига» Рівненської обласної ради.
9. Про контракт з начальником Рівненської обласної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах.
10. Про контракт з директором комунального закладу «Державний історико-культурний заповідник м. Острога» Рівненської обласної ради.
11. Про контракт з директором комунального закладу «Культурно-археологічний центр «Пересопниця» Рівненської обласної ради.
12. Про контракт з директором комунального закладу «Рівненський обласний соціальний гуртожиток» Рівненської обласної ради.
13. Про контракт з директором обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне».
14. Про контракт з начальником комунального закладу «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти» Рівненської обласної ради.
15. Про контракт з директором комунального закладу «Мізоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради.
16. Про контракт з директором комунального підприємства «Рівненське обласне бюро технічної інвентаризації» Рівненської обласної ради.
17. Про контракт з головним лікарем комунального закладу «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради.
18. Про контракт з директором комунального закладу «Рівненський обласний краєзнавчий музей» Рівненської обласної ради.
Відповідно до розпорядження голови обласної ради від 04.06.2014 №205 зі змінами, пропозиція кандидатури на посаду керівника подається до виконавчого апарату обласної ради у письмовому вигляді, а також на електронних носіях або електронною поштою на адресу: komunalna@rada.rv.uа упродовж 30 робочих днів з моменту публікації цього повідомлення – до 30 квітня 2015 року.
Для розгляду пропозиції кандидатури на посаду керівника подаються наступні документи:
- звернення ініціатора з пропозицією кандидатури на посаду керівника;
- заява на ім’я голови обласної ради про розгляд відповідної особи як кандидата на посаду керівника за підписом самого кандидата (якщо ініціатором виступає сам кандидат);
- резюме кандидата на посаду керівника;
- згода на обробку персональних даних, підписана кандидатом на посаду керівника;
- фотокартка (4х6 см) 1 шт. кандидата на посаду керівника;
- особовий листок з обліку кадрів кандидата на посаду керівника;
- копія диплому про вищу освіту кандидата на посаду керівника;
- копія паспорта кандидата на посаду керівника;
- декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік кандидата на посаду керівника;
- план діяльності та програму розвитку комунального підприємства, установи, закладу та організації;
- звіт про виконання Контракту (крім контрактів, які укладені строком до трьох місяців). Даний документ подається лише щодо кандидата на посаду керівника, який є діючим керівником обласного комунального підприємства, установи, закладу та організації;
- рішення чи протокол (даний документ подається лише у випадку, коли ініціатором є профспілка або загальні збори трудового колективу комунального підприємства, установи, закладу та організації).
Пропозиція розглядається лише у випадку подачі всього переліку необхідних документів у передбачені строки.
Довідки за телефоном: Кравчук Тетяна Василівна, 69 52 82
" - написав Михайло Кириллов на своїй сторінці у "Фейсбук".

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті Рівненської обласної ради.

Коментарі

І Ви в це вірите?
Побачимо результат через місяць

Піар не піар, в конкретному випадку не має значення, головне, щов перше за 23роки люди мають змогу знати і боротися за посаду відкрито на конкурсній основі без валютних конвертів та впливових родичів.

PR у дії. Михайло у своєму репертуарі, не ЦЬОГО оголошення, а оголошення опублікованого на сайті обласної ради, Михайле розрізняйте своє та те, куди вас делегували депутати.
Оригінал оголошення тут: http://oblrada.rv.ua/news/anons.php?ELEMENT_ID=10124

Прозорість у дії

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.