Чугунніков хоче продати рівненський бізнес канадцям

Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков провів зустріч із послом Канади та зустрівся з представниками бізнесових кіл Рівненщини. Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуку". За словами керівника області, метою зустрічей було допомогти підприємствам області знайти ринки в Канаді і партнерів в Україні.

"Бізнесовий день. Спочатку зустріч із керівниками великих підприємств області. Говорили про проблеми, які можемо вирішити на місці, або де я можу включити свої зв'язки і пролобіювати наші підприємства. Буду зводити залізницю з Рівненською фабрикою нетканих матеріалів, щоб купували її продукцію. Подумали, кого з нардепів і міністрів можемо витягнути до нас із Києва, щоб організувати погалузеві зустрічі.

А потім "продавав" наш бізнес послу Канади в Україні Роману Ващуку. Канадці шукають фірми з хорошим менеджментом і у яких є питання з фінансуванням. Ще посол пообіцяв допомогти з тренінгами для районних і обласної адміністрації, щоб навчити залучати кошти з ЄС", – написав Віталій Чугунніков на своїй сторінці у "Фейсбуку".

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.