Обурені рівняни після пікету "Дельта банку" вирушили до Києва

Минулого тижня відповідно до рішення НБУ "Дельта банк" був визнаний неплатоспроможним, а керівництво установи перейшло до тимчасової адміністрації. З цієї причини десятки рівнян вийшли на пікет до головного офісу банку, що на театральній площі міста, із вимогою повернути їм їхні капіталовкладення. До слова, такі пікети відбуваються у всіх містах країни.

Як розповіли пікетувальники, "Дельта банк" у Рівненській області налічує майже 30 тисяч вкладників, на рахунках яких сьогодні "зависло" декілька сотень мільйонів гривень. Для них після краху банку-гіганта немає від кого чекати допомоги. І хоча тут обіцяють повернути всі гроші, багато хто в це не повірив.

- Ми з чоловіком збирали гроші більшу частину свого життя, головна ціль - придбати житло та оплатити навчання доньки. І тут в один день ми залишилися без копійки! - обурливо розповідає Олена Миколайчук. - Давайте згадаємо, як гарно на центральних каналах Гонтарєва обіцяла, що "Дельта банк" будуть націоналізувати. І що зараз?! Нас обманули і кинули. Ми не віримо нікому, і будемо їхати до Києва та добиватися своїх грошей!

"Вимагаємо націоналізації "Дельта банку"!" - під таким лозунгом сьогодні у Рівному пройшов пікет під вікнами представництва фінансової установи. А вже сьогодні, 20 березня, рівняни разом із іншими обуреними вкладниками з усієї України пікетуватимуть Верховну Раду та головний офіс банку. Вимога незмінна - націоналізація банку та пошук ефективних інвесторів.

– Якщо людина має не одну сотню гривень вкладу, то при ліквідації банку вона отримає лише 200 тисяч гривень і все. А якщо банк буде націоналізований, то у такого вкладника з’явиться шанс, що він колись все ж отримає всю суму, - зазначає рівнянин Віталій, який також є клієнтом банку. -  Націоналізації вимагають всі, у кого великі вклади, і хто хоче повернути їх у повному обсязі. Таких крупних вкладників у Рівному небагато, але боротися за своє кровно зароблене - святий обов'язок.

У свою чергу, керівництво "Дельта банку" до рівнян не вийшло. Охоронець непривітно зустрів пікетувальників і повідомив, що якщо у когось є якісь запитання - варто із ними звернутися до відділу зв'язків із громадськістю банку і вже там висловлювати свої претензії та негативні емоції.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Доскакались на майдане! плохо вам жилось? Парашенко,Яйценюх.Гонтарева.Яресько и Ко сгноят вас или пойдете к ним в наймы! Скачите дальше!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.