В Острозькій академії відбувся симпозіум з канадознавства

На Рівненщині впродовж двох днів у Національному університеті «Острозька академія» триває симпозіум, присвячений п’ятиріччю Центру канадознавства. До участі у ньому запрошено відомих науковців та молодих вчених, які працюють над вивченням канадознавчої проблематики.

Поспілкуватись з дослідниками та поділитись своїм баченням українсько – канадських  відносин в академію  приїхав і Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук. За його словами, канадознавство в Україні можна вважати одним із перспективних напрямів наукових досліджень, які неодмінно збагатять міжкультурну комунікацію.

Нині в Україні успішно працює два центри, які займаються вивченням Канади – перший в Острозі, і ще один – у Чернівцях, каже керівник острозького центру канадознавства Валерій Полковський. Основна мета їх заснування – це дослідження суспільно - політичного житті Канади, її економічної системи, мовної політики та освіти. Під час симпозіуму, його учасники торкнуться ще більшого кола різноманітних тематик, які здатні об’єднати дві країни. За інформацією управління освіти і науки Рівненської ОДА, учасники обговорять і сучасну зовнішню політику Канади щодо України, освітні проекти, започатковані урядом Канади та історичні та літературні постаті  минулого.

- Через  такі центри канадознавства ми маємо можливість дізнаватись як живуть люди в Канаді, як влаштований устрій цієї країни, ми маємо можливість завдяки цим знанням змінити щось і в нас, - зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.        

Довідково: Національний університет «Острозька академія» має більш, ніж п’ятнадцятилітню історію співпраці з Канадою завдяки обмінним програмам, співробітництву з канадськими навчальними закладами, організаціями та фондами. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.