Рівненських дітей допоможуть підготувати до школи

Психолого-лінгвістичний  центр «Альфа-Європа»  - надійний помічник рівненським батькам у вихованні дітей. Саме тут професійні педагоги та психологи проводять навчання для малечі у цікавій ігровій формі. Крім того, спеціалісти допоможуть підготувати дитину до школи та проведуть психічну діагностику.

 

Перед тим, як віддати у школу малечу, перш за все, необхідно визначити, чи готова вона до цього. У центрі проводять спеціальне тестування, яке визначить психічне мислення дитини.

На заняттях педагоги та психологи навчатимуть не лише математиці та письму, а й запропонують виконати логічні вправи та завдання. Завдяки цьому діти всебічно розвиваються. Педагоги заохочують діток до навчання творчими завданнями.

Крім того, учні мають можливість вивчати англійську мову у формі гри та на основі цікавих завдань. Заняття спрямовані на формування мовленнєвих умінь, навичок письма та розмов англійською мовою, а також допомагає дитині адаптуватися до іноземного середовища або до англійської мови у школі.

Отож, якщо Ви прагнете, щоб дитина  розвивалася та здобувала знання з допомогою новітніх методик, педагоги психолого-лінгвістичного центру «Альфа-Європа» допоможуть у цьому.

Адреса центру: м. Рівне, вул. Кн.Ольги, 5 оф.307.

Контактні телефони: (096) 339-19-75

Більше інформації на сайті: www.euromova.com.

на правах реклами