МЗС подякувало Рівненскій міській раді

МЗС подякувало Рівнераді за визнання Російської Федерації державою-агресором. Мова йде про рішення Рівненської міської ради, прийняте 18 лютого цього року, директор Департаменту політики і комунікацій МЗС України Олексій Макеєв.

У його листі, що надійшов на адресу секретаря Рівнеради Андрія Грещука, йдеться: «Шановний Андрію Васильовичу. Вдячний за Ваш лист щодо прийняття Рівненською міською радою рішення від 18.02.2015 № 4888 про “Звернення Рівненської міської ради щодо підтримки Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором”.

Рішення Рівненської міської ради стало ще одним свідченням нашої єдності у протидії агресії. 

Важливо, що сигнали, які містяться у Зверненні Верховної Ради України та які поділяються також громадськістю і депутатами Рівненщини, були поширені через закордонні дипломатичні установи України та доведені до відома урядових, парламентських структур і громадськості іноземних держав. МЗС України й надалі вживатиме всіх дипломатичних заходів для захисту і зміцнення незалежності, державного суверенітету, безпеки та територіальної цілісності України».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.