Кириллов вимагає відповідальності за дорогу в Рівному, яку "криють матом"

Поливання смолою з чайника ділянки дороги на перехресті вулиць Гагаріна – Черняка-Грушевського прокоментував і голова Рівненської облради Михайло Кириллов.

На своїй сторінці у "Фейсбуці" він обурився, що верхній шар асфальту на цій ділянці дороги зняли вже давно, а новий так і не поклали. 

Зокрема у повідомленні голови облради зазначається наступне:

" Кілька слів про перехрестя вулиць Гагаріна – Черняка-Грушевського. З цього приводу за коментарем приїздили журналісти. Не буду розписувати всі аспекти цієї ситуації, про них повідомляли вже всі, хто має пряме чи опосередковане відношення до ремонту цього відрізку дороги. Наведу лише один факт: минулого року на ремонт було затверджено 500 тис, грн.. З них «освоїли» 73, 220 тис. гривень за те, що зняли верхній шар асфальту.

Тобто, 73 220 гривень коштів платників податків спрямували на те, щоб впродовж 4 місяців рівняни і гості міста матом крили і дорожників, і владу. Що тут сказати, біда…

Особисто я вважаю, що причетні до цієї справи особи, мають понести як мінімум дисциплінарне покарання, як максимум. Тут виправдання на кшталт, зима, погода - не може бути. Бо ж добре знали, коли приступали до роботи. Це ще гірше, ніж просто закатувати гроші у асфальт.

P|S: тепер на цю аварійну ділянку дороги просять 926, 780 гривень."

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.