З Рівненщини в зону АТО відправили 17 переобладнених морських контейнерів

З Рівненщини у зону відповідальності військ оперативного командування "Північ" на Схід України відправлено ще два сорокатонних контейнери.

Зважаючи на складну обстановку та збільшення кількості обстрілів наших військ з важкого озброєння ми зробили все, аби обладнати приміщення для проживання якнайшвидше, - зазначає голова Гощанської районної ради Олександр Ткачук.

У відповідь військові дякують всім небайдужим за допомогу. Адже приміщення оздоблені з середини деревиною, тут встановлено місця для відпочинку та електропроводку, а для підтримання постійної температури всередині встановили пічки-буржуйки. За умови правильного інженерного обладнання ці залізні контейнери є справжньою фортецею для ворожих мінометів та градів. Командування оперативного командування "Північ" дякує за розумну ініціативу полковнику запасу Віталію Бурцеву.

Та сприяння керівників різних рівнів у вирішенні нагальних потреб Збройних Сил України. За крайні чотири місяці з Рівненщини та Волині для земляків, які воюють на передовій було переобладнано сімнадцять морських контейнерів на суму близько 500 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-центр оперативного командування «Північ».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.