Скандальне виселення рівнян по вулиці Мельника: виконавча служба чекає на підкріплення бандитів

Вчора біля будинку №14 по вулиці Мельника вкотре зібралися рівняни та активісти "Кредитного майдану". До них також приєдналися і представники міської влади - депутати Анатолій Чугуєвець та Ольга Покальчук. Люди об'єдналися проти виселення виконавчою службою рівнянина Петра Куницького, який заборгував чималу суму для "Райффайзен Банк Аваль". Через просторочку кредиту в чоловіка вже забрали автомобіль та бізнес на ринку "Дикого".  На черзі - чотирикімнатна квартира, де він проживає із родиною та батьком, якого через хворобу нещодавно забрали із села.

Цього разу виселяти рівнян із вже попередньо проданої за безцінь квартири прийшли двоє працівників виконавчої служби. Громадськість їх далі двору будинку не впустила.

Сьогодні знову судові виконавці прийшли виселяти Петра Куницького з квартири. На щастя, вже без бандюків людини, яка, за дорученням, представляє інтереси особи, котра начебто викупила квартиру, - зазначає депутат міськради Анатолій Чугуєвець. - Його звати Вадим Бовгиря. Він завжди приходить із молодиками спортивної статури і у підтримку виконавчій службі цим тероризує не лише пана Петра, а й сусідів. Як мені відомо, наразі виконавча служба просто чекає послуг цих бандитів. Сьогодні склали акт про протидію виселенню. Але чому вони завітали - питання, оскільки суд наклав арешт на квартиру. А при цьому поселення чи виселення осіб із помешкання є незаконною дією.

Як розповів сам Петро Куницький,  декількома днями раніше він був у виконавчій службі, де  зазначили, що  на рішення суду написана відмова. Причина - в ухвалі не правильно вказані ідентифікаційні номери боржників. 

- За деякий час я звернувся до суду, де суддя Панас внесла до ухвали нові зміни з ідентифікаційними номерами. Після чого я знову звернувся до виконавчої служби з відкорегованою ухвалою. Через декілька днів мене повідомили про чергову відмову, пояснивши, що потрібно написати не одну заяву, а дві, оскільки є двоє боржників, - розповів боржник банку "Аваль" Петро Куницький.

Чоловік вкотре переписав заяви та зареєстрував їх. А вчора знову "приймав гостей" із виконавчої служби. Поцікавившись причиною візиту (адже логічно, що його не мало б бути - суд наклав арешт на квартиру, до того ж всі заяви відкореговані та подані на розгляд), йому пояснили - не встигли донести до начальника виконавчої служби Юрія Бабишкевича заяву. Відтак, представники виконавчої служби склали чрговий акт про протидію виселенню та анонсували, що прийдуть виселяти родину Куницького 25 березня.

Однак рівняни сподіваються, що вже  23 березня на черговому засіданні суду, вийде постанова стосовно припинення виконання з висилення рівнян із квартири за адресою: вулиця А.Мельника, 14, квартира 236.

Про розвиток подій цього конфлікту стежте у новинах на сайті "ВСЕ".

Коментарі

Скільки можна захищати цього афериста. якого звати Петро Куницький разом з його сестрицею Тамарою? Чому не розкаже правду у скількох родичів напозичали грошей у доларах і не віддають роками? Совість мали б. "Хворим" батьком прикриваються? А хвороби не вказали? Запитайте сусідів у селі. як через "хворобу" батько валяється попід заборами. розморозив опалення і як дома не має чим опалювати будинок. в якому збираються всі "отброски общества" . Нехай аферист повіддає у Дубровиці. Рівному. Києві гроші. а тоді шукає захистку. Імя цього клієнта Вас не красить.

Наша сім"я також стала жертвою Радивилівсько1 виконавчої служби, яка тісно співпрацює з організованою злочинню групою якою кирує кримінальний авторитет Радивилівщини Карапетян М.А.
"23грудня"2013року сім"я підприємців-Молінських стала жертвою" бандитського кубла", які демонтували приватні торгові контейнери, викрали товаро -матеріальні цінності та гроші.Пройшло майже півтора року злочинна міліція , прокуратура та виконавча служба не повернула нам торгові місця, товаро-матеріальні цінності та гроші.
Нещодавно вдруге злодійська міліція по приказу Карапетяна тобто 12лютого 2015року на посту ДАІ Опарипси відібрали бандитським способом документ на транспортний засіб, ключі та викрадено товаро-матеріальні цінності та гроші.На сьогоднішній день не внесено до ЄРДР та неповернуто Документ на транспортний засіб,ключі, гроші та товар.Міліцейські карателі пояснюють що вони все це роблять на законних підставах.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.