Рівнянам представлять "Лігу сміху"

29 березня о 18.00 у Рівненському міському палаці культури «Текстильник» відбудеться ЗАХІДНА Ліга Сміху – Перший чемпіонат з гумору в Україні.

Ліга Сміху – для тих хто любить якісні жарти та щиро, від всього серця, сміятися.

Уже зареєстровані команди-учасники з міста Ужгорода, Львова, Житомира, Івано-Франківська, Вінниці, Кам’янця-Подільського та, звісно, із нашого міста Рівне.

У зірковому журі Західної ліги сміху у м.Рівне буде Микола Куцик - редактор на "1+1", сценарист, актор, режисер в Студії "МАГАРИЧ", Віктор Гевко - автор та актор команди "V.I.P" (Тернопіль), актор проекту "Країна У" на телеканалі "ТЕТ", Юрій Журавель - лідер гурту рокабілі "От Вінта" та відомий в Україні художник-карикатурист, Андрій Ракс - автор та актор команди КВН "Лопата" (Рівне), промо-менеджер рекламної групи "РадіоДім", Сергій Никонюк - автор та актор СТЕМу водного університету, один із організаторів СТЕМівського руху на Рівненщині, засновник Міжнародного фестивалю СТЕМів "Шалантух", учасник телевізійного проекту "Ліга Сміху" на каналі "1+1" та відомий у Рівному шоумен, ведучий і фронтмен збірної команди "Manhattan" (Рівне - Полтава) - Андрій Боблях.

На глядачів чекає Нова Українська альтернатива Клубу Веселих та Найкмітливіших. Якісно новий проект, новий гумор, новий формат.

Квитки можна замовити тут http://kasa.in.ua/ua/events/view-zakhidna-liga-smihu-rivne.html.

За детальнішою інформацією звертайтеся за тел.: 098 70 33 709.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.