Депутати Рівнеоблради розглянуть резолюцію координаційно-громадської ради

Члени координаційно-громадської ради Рівненської області провели звітно-виборні збори, на яких затвердили резолюцію, яку надсилатимуть керівництву країни. Крім того, представники громадськості звернулися до голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова, який був присутній на зборах громадських активістів, щоб їх резолюцію розглянули і підтримали обласні обранці. 

Резолюція координаційно-громадської ради Рівненської області містить ряд пропозицій до керівництва країни, серед яких підвищення обороноздатності, створення робочих місць. Також активісти вимагають прийняти законодавчу відповідальність народного депутата за пропуск засідань та кнопкодавство.

– Однозначно, громадська думка нині важлива, тому я завжди йшов назустріч громадським ініціативам. Хто хоче той працює, а не горлопанить, що все навкруги погано. Хто до мене звертався – з тими ми вирішували питання. Були зауваження від громади щодо діяльності інституту післядипломної освіти – створили робочу групу, розібралися у всіх моментах і зекономили більше мільйона гривень. Довго вовтузилися з художнім музеєм, так, на жаль не вдалося домогтися того, щоб він розташовувався на вулиці Драгоманова, як того вимагала громада, але ми знайшли альтернативу й будемо працювати в цьому напрямку й надалі. Я відкритий для усіх, було б у вас бажання працювати, – звернувся до представників громадських організацій Рівненщини Михайло Кириллов. 

Про це повідомили у прес-службі Рівненської обласної ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Які "розумні" рішення. В Україні ніхто не міг додуматися що треба зміцнювати обороноздатність і створювати робочі місця.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.