Журналіст з Рівного отримав премію "Людина року-2014"

Журналіст "5 каналу" Віталій Гайдукевич отримав премію "Людина року-2014", ставши переможцем у номінації "Телевізійний журналіст року".

Віталій Гайдукевич народився 24 травня 1976-го у Києві. Шкільно-студентське буття минуло у Рівному. Там зацікавився історією і довчився до червоного диплому за фахом "Всесвітня історія і народознавство".

Пишається, що був причетним до смакової революції -  з появою "Радіо Трек" у рівненському FM ефірі почала звучати стильна джазово-блюзово-соул-лаунж альтернатива засиллю попси.

З 2013 - ведучий вечірніх новин «5 каналу». Одружений. Синові 6 років... Захоплення: історія Європи, геральдика, музика, Італія. З 2014 року ведучий "Час. Підсумки тижня"

« Говорити відверто про політику, називаючи речі своїми іменами, варіантів було аж... один - 5 канал. Тому я тут. Лишатися відвертим із глядачем. Так повелося - щоразу, коли я втрачав можливість говорити, що думаю, я йшов. Для мене важливо дивитися людям в очі і не червоніти. Якщо виходить, значить я все зробив правильно. Поки виходить. Життєва і професійна позиція?...Не замислювався. Я просто намагаюся бути чесним із самим собою».

Відео нагородження 

Ключові слова: 

Коментарі

Він заслужив цю нагороду!!! Розумний, має активну життєву позицію, такими земляками можна пишатися! Деяким місцевим "продажним журналюгам" варто повчитися!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.