На Рівненщині хочуть відновити роботу аеропорту

Відкриття молодіжного коворкінг-центру, відновлення роботи аеропорту, створення ринків свіжої агропродукції, а також 5 енергетичних та 4 молочарських кооперативів. Ці та інші ідеї увійшли у проект плану із реалізації Стратегії розвитку Рівненщини перші три роки.

За словами заступника директора департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Леоніда Біляка, на Рівненщині вже затверджена Стратегія розвитку. І зараз відбувається громадське обговорення її реалізації на на 2015-2017 роки. 

- До облдержадміністрації надійшло більше ста пропозицій від науковців, держслужбовців та просто ініціативних громадян. Експерти розглянули ці ідеї та відібрали ті, які заслуговують на фінансування. Це все викладено в проекті плану із реалізації Стратегії розвитку Рівненщини, - розповів Леонід Біляк.

Загалом у документі є 63 заходи та завдання, котрі спрямовані на розвиток економіки, сільських територій та людського капіталу.

- Зараз це проект. Після його затвердження, буде зрозуміло, куди саме треба спрямовувати кошти, - зазначив експерт з питань регіонального розвитку Василь Кашевський.

У першу чергу, на реалізацію Стратегії спрямують кошти державного фонду регіонального розвитку. За словами Василя Кашевського, за різними оцінками, Рівненщина цьогоріч отримає майже 110 мільйонів гривень.

Довідково: наразі триває громадське обговорення проекту середньострокового плану реалізації Стратегії розвитку області. Документ розміщений на веб-сторінці ОДА у розділі "Економіка. Підготовка проекту стратегії розвитку області".http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/15565.htm. Пропозиції до проекту плану можна подавати до 1 квітня на адресу:ekon@icc.rv.ua.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.