Голова Рівненської облради вже посадив дерево

У Всесвітній день лісу, з ініціатив лісогосподарських підприємств, у Рівненській області відбулися заходи у рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». До них долучилися вихованці шкільних лісництв, представники місцевої влади, небайдужі мешканці області, які на власному прикладі показали, що таку важливу справу потрібно робити всім спільно.

Цьогоріч головний захід акції відбувся на базі ДП «Сарненський лісгосп». Тут, у Кричильському лісництві, голова обласної ради Михайло Кириллов, керівники районної влади, директори лісогосподарських підприємств облуправління спільно з вихованцями Костянтинівського шкільного лісництва посадили молодий ліс.

До слова, юні природолюби з місцевого шкільного лісництва вже не вперше допомагають лісівникам у посадці лісу. Як зазначає прес-служба Рівненської облради, щороку вони активно беруть участь в акціях «Майбутнє лісу в твоїх руках», «Посади своє дерево», «За чисте довкілля» та інші. Водночас голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов зізнався, що це його перший досвід посадки лісу. Звісно, що до цього доводилося чимало посадити дерев на присадибній ділянці та на дачі, а от до лісовідновлення долучився вперше. Загалом, він високо оцінив стан ведення лісового господарства на Рівненщині, зауваживши, що це свідчить про те, що ліс має дбайливого господаря.

Коментарі

Шановний автор-пишіть заголовки ,якось мудріше,наприклад-голова облради
взяв учась і тд.тп,а то- вже посадив дерево.Якось виходить ,що він його
довго-довго садив,а нарешті вже посадив:)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.