На Рівненщині в соціальному гуртожитку знайшла прихисток переселенка, чоловік якої - у Нацгвардії

Уже  два місяці при комунальному закладі «Рівненський обласний соціальний гуртожиток» Рівненської обласної ради працює відділення матері та дитини. Жінкам із малюками тут підготували дві кімнати, облаштовано ігрову та побутову кімнати, закупили необхідне обладнання  та інвентар: дитячі ліжечка, коляски та стільчики для годування, комплекти постільної білизни.

Жінкам надають соціальні послуги, зокрема, соціально-педагогічні, психологічні, медичні. Як повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради, клієнток навчають навичкам догляду за дітьми, їх раціональнму харчуванню, формуванню сімейного бюджету, допомагають в оформленні соціальної допомоги, залучають до роботи спонсорів та волонтерів.

– На даний час у відділенні перебуває дві мами з новонародженими дітьми. Сирота з Рівненського району, у якої відсутнє житло, у лютому народила донечку, з якою тут і проживає. Взагалі перебувати у відділенні мама з дитиною може до досягнення нею півторарічного віку. Також у січні мамою стала вимушена переселенка із АР Крим, яка знайшла тут прихисток у квітні минулого року. Її чоловік – військовослужбовець Національної гвардії України.  На даний час до дружини і маленької донечки Таміли приїхав у відпустку тато, який за декілька днів знову вирушить в зону проведення АТО, – повідомив директор комунального закладу «Рівненський обласний соціальний гуртожиток» Рівненської обласної ради Ігор Новосад.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.