У Рівному виділили кошти на ремонт дороги, яку поливали смолою з чайника

Проблемне перехрестя вулиць Гагаріна-Черняка- Грушевського в Рівному таки відремонтують. На це з обласного бюджету виділять майже мільйон гривень. Відповідне рішення підтримали всі члени бюджетної комісії облради.

Як розповів заступник голови бюджетної комісії Петро Дубас, кошти на ремонт цієї ділянки дороги минулого разу виділили запізно, тому підрядник засумнівався, що вчасно встигнуть провести всі роботи.

- Кошти на ремонт цієї дороги у сумі  941 тисяча гривень були виділені, а потім, відповідно до рішення обласної адміністрації, знято 500 тисяч гривень, - пояснив Петро Дубас.

У свою чергу, директор департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації Володимир Дмитрук пояснив, що коли було виділено перший транш коштів, то підрядники зняли верхній шар асфальтного покриття і встановили бордюр.

- На це використали майже 70 тисяч гривень. Ще 400 тисяч із тих, що виділили, залишилася у нас на рахунку, адже через погодні умови ремонтні роботи не можна було продовжувати. Виконуватиме ремонт фірма "Рівнеавтошляхбуд",  - додав Володимир Дмитрук.

Також депутат облради і член бюджетної комісії Віталій Бойко поцікавився, чому, якщо фірма-підрядник має договір на виконання робіт, не розпочинає ремонт.

- Адже якщо чекати, доки це питання пройде через комісію, доки кошти будуть виділені через казначейство, то в кращому випадку це станеться 15 квітня. У мене запитання: чому ще з початку березня, коли погода сприяла, ремонт цієї дороги не розпочали? - дивується Віталій Бойко.

Після тривалого обговорення депутати зобов'язали підрядника прозвітувати про використані грошей, проведену роботу та терміни виконання згідно з виділеними коштами. А також запросити керівника фірми-підрядника "Рівнеавтошляхбуд" на комісію, щоб він пояснив, чому почали ремонтні роботи, якщо розуміли, що не встигали їх завершити. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.