Вхід у Рівненський діагностичний центр нарешті став безкоштовним

У Рівненському діагностичному центрі відтепер консультації у лікарів зробили безкоштовними. Відмова від благодійних внесків діє вже майже місяць, однак офіційно про це повідомили лише сьогодні. Так, голова обласної ради Михайло Кириллов розповів, що його давня мрія здійснилася - пацієнти діагностичного не платитимуть примусові благодійні внески, аби проконсультуватися у спеціаліста. Тому зараз лікарі закладу безкоштовно оглядають хворих, призначають курс лікування та стежать за його перебігом.

На фото: в.о головного лікаря РОКЛДЦ ім. В. Поліщука Роман Шустик

Однак, за словами керівництва діагностичного центру, за витратні матеріали пацієнти все ж платитимуть. Сума залежить від їх вартості та виду обстеження. Однак, за словами пана Кириллова, вартість на ці послуги також знизили.

- Раніше з держбюджету на діагностичний центр виділяли 14 мільйонів гривень. Цих грошей вистачало лише на зарплати працівникам. Однак  потрібно було також оплачувати комунальні послуги тощо, тому і ввели так звані благодійні внески. Зараз ми заклали у бюджет додаткові 1,5 мільйона гривень на оплату енергоносіїв, 218 тисяч гривень на медикаменти та 40 тисяч на харчування хворих. Також переглянули і ціни на процедури - вони стануть нижчими, - розповів голова Рівненської облради Михайло Кириллов. 

Такі нововведення - лише перші кроки у стабілізації роботи Рівненського діагностичного центру. Однак це потішило багатьох пацієнтів. А для тих, хто не знає про них, - на кожному поверсі розвісили інформаційні таблички.

Важливо, що у діагностичному центрі бійці АТО, переселенці зі сходу та біженці з Криму можуть обслуговуватися абсолютно безкоштовно.

Коментарі

Кто то и раньше не платил поборов, вон ребята как делают:
https://www.youtube.com/watch?v=C3ewd9qGsrc
И получал все услуги. И теперь, кстати, ни за какие материалы я им платить не буду, если нужно будет туда пойти. Это ДОЛЖНО быть за счёт государства, и меня не гребёт что его нет - найти. А лошьё которое платит а потом плачет, так на то оно и лошьё. Не платите, и будет всё хорошо.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.