У Рівному хочуть модернізувати теплопостачання за кошти скандинавського фонду

У 2015 році Рівне планує модернізувати систему тепло- та гарячого водопостачання на вулицях Сошенка-Макарова на 2,7 млн. євро, пише ecotown.com.

Для реалізації даного проекту обласний центр має намір залучити кошти міжнародної Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО).

Згідно з документом, передбачається встановлення по максимуму індивідуальних теплових пунктів, які дозволять кожному окремому будинку економити гарячу воду та споживати менше теплової енергії, а також повна заміна зношених тепломереж міста.  Крім того, буде впроваджено двотрубну подачу гарячої води, замість чотиритрубної. Оновлена система дасть змогу змінювати температуру теплоносія в залежності від погодних умов. Як результат, місто буде суттєво економити природній газ і бюджетні кошти, стабільно забезпечуючи мешканців квартир теплом та гарячою водою. 

Реалізація проекту дозволить зменшити у Рівному втрати тепла, коштів, а також дасть можливість мешканцям обласного центру отримувати якісніші послуги з теплопостачання та гарячого водопостачання за помірну плату. Наразі загальна вартість проекту становить 2,7 млн євро, частина яких піде на готове обладнання та матеріали, решта - оплата робіт. 

За словами нинішнього заступника міського голови Рівного Руслана Шевчука, сучасний, вигідний і дещо дорогий проект у НЕФКО підтримують. Так, на найближчій асамблеї країн-донорів проект з модернізації систем теплопостачання Рівного буде розглядатись як готовий до впровадження. 

Нагадаємо, що скандинавський фонд НЕФКО, до якого входять Норвегія, Фінляндія, Швеція, Данія та Ісландія, фінансує проекти, спрямовані на поліпшення екологічної та енергетичної ситуації у Східній Європі. 
 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.