На Рівненщині припинили діяльність приватного нотаріуса

Відділом з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Рівненській області проведено перевірку нотаріальної діяльності приватного нотаріуса Острозького районного нотаріального округу Вержиковського О.М.

За наслідками проведеної перевірки встановлено, що приватним нотаріусом Острозького районного нотаріального округу Вержиковським О.М. при вчиненні нотаріальної дії були допущені порушення Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України.

Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області прийнято рішення про зупинення нотаріальної діяльності приватного нотаріуса Острозького районного нотаріального округу Вержиковського О.М. на час проходження підвищення кваліфікації в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції у м. Києві - з 30 березня по 03 квітня 2015 року (наказ Головного територіального управління юстиції у Рівненській області від 18.03.2015 року №75/08), повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.