Жителі Слов'янська дізнаються, як святкують Великдень на Рівненському Поліссі

19 сімей зі Слов’янська бажають приїхати на Рівненщину на Великодні свята. Аби познайомитись з традиціями святкування Пасхи на Поліссі та встановити дружні зв’язки, родини зі сходу гостюватимуть у рівненських сім’ях.

Наразі 6 родин рівнян уже зголосилися прийняти у себе слов’янчан. Ще 13 сімей чекають на запрошення.

Водночас зі Слов’янська приїдуть ще 25 дітей, які проживатимуть в Олександрійській школі-інтернаті.

Гостини триватимуть з 9 по 13 квітня. Дозвілля гостей зі сходу організовує Рівненська райдержадміністрація та райрада. Для них запланували провести Великодній ярмарок та фестиваль, відвідини музею Пересопницького Євангелія та Музею бурштину, екскурсію в Почаївську Лавру.

Гості мають прожити 3-4 дні у родинах рівнян, снідати та вечеряти у них, спільно відвідувати богослужіння та освячувати великодні кошики. Місцевим сім'ям надаватимуть продуктові набори вартістю 300 гривень.

Активісти запрошують рівнян та мешканців навколишніх сіл долучитися до цієї ініціативи. За додатковою інформацією можна звернутися до голови ГО «Лекс-Форум» Юлії Щербяк (097-976-75-07).

Довідково: проект «Великдень зі Сходу на Захід» реалізовується ГО «Лекс-Форум» за підтримки Рівненської облдержадміністрації, за участі Рівненської райдержадміністрації та райради, і Української федерації Америки.

Цей проект спрямований на культурний обмін між мешканцями сходу та заходу нашої країни, розвіювання міфів про агресивних націоналістів на заході України, встановлення культурних та дружніх зв’язків, знайомство з традиціями святкування Великодня на Поліссі. Про це повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.